Add anything here here or just remove it..

Stačí vědět, jak moc bude využívaný, nebo kolik jídla budete jednorázově připravovat. Vše připravíte jednoduše a s chutí na grilech Weber. Grilujte jako profesionálové! Od jednoduchých, po profi řešení. Ještě stále se musíte ptát, proč si zakoupit zrovna zahradní gril Weber? Grilovaná kuřecí křídla, hovězí steak, zelenina nebo například hermelín chutnají právě vyjmutá z grilu naprosto neopakovatelně. Vybírat můžete ze široké nabídky grilovací nářadí | Termosondy na gril. Grily tak nemusíte rozpalovat pouze při zahradních oslavách a setkáních, nebojte se ugrilovat chutný steak i v pohodlí vaší kuchyně. Velmi oblíbené jsou kontaktní grily, které připraví maso (a například i sendviče) velmi rychle, důkladně a se zachováním šťavnatosti. Klasický rošt nahrazuje teflonový povrch. Pro přípravu výtečných, šťavnatých a hlavně zdravých jídel jsou ideální raclette grily. JAKÝ TYP GRILU JE PRO VÁS TEN PRAVÝ? Kromě špičkových modelů lze ale vybrat i celou řadu dalších, které budou vašim potřebám perfektně vyhovovat. Všechny Zahradní Grily Weber a jejich příslušenství si také můžete prohlédnout a odzkoušet v našem centru. Už se také těšíte, až bude konečně to správné počasí na rodinnou grilovačku, na kterou můžete pozvat i svoje přátelé? Velikosti roštu bývá přímo úměrná spotřeba paliva pro zahradní grily. Je opravdu z čeho vybírat. Grily Weber jsou synonymem pro kvalitu, moderní design a pohodu při grilování.

  • Šikovná kapesní termosonda se sklápěcím měřícím hrotem. Stačí termosondu zapnout, vyklopit měřící hrot, píchnout do masa a jedním mrknutím oka zjistíte, jak na tom vaše pečeně nebo jiný grilovaný pokrm právě je. Digitální termosonda s vyklápěcím měřícím hrotem je dodávána včetně baterek.


  • Pokud chcete mít maso správně propečené, je dobré držet se pokynů v receptu. Abyste se mohli držet pokynů v receptu, potřebujete znát přesnou teplotu grilovaného pokrmu. Tu zjistíte nejsnadněji a nejrychleji díky bezdrátové digitální termosondy z kolekce doplňkového příslušenství pro grily Weber. Digitální sonda má podsvícený displej a čidlo, kterým zjišťuje aktuální teplotu uvnitř grilovaného masa.