Vůně poctivě připraveného masa, šťavnaté steaky, svěží zelenina a neodolatelné špízy. Vše připravíte jednoduše a s chutí na grilech Weber. Grilujte jako profesionálové! Kromě špičkových modelů lze ale vybrat i celou řadu dalších, které budou vašim potřebám perfektně vyhovovat. Pokud zakoupíte gril Weber v našem obchodě, jako autorizovaný partner nabízíme záruku až 25 let. Pořiďte si podpalování a topení | Dřevěné uhlí a vybavte se na grilovací sezónu. Velikosti roštu bývá přímo úměrná spotřeba paliva pro zahradní grily. Lidé od nás každý gril Weber dobře znají a většina i na nějakém doma griluje. Podpalování a topení | Dřevěné uhlí využijete, pokud to myslíte s grilováním vážně. I proto jsou v dnešní době zahradní grily součástí snad každé zahrady a vlastí je každý, kdo takto připravené pokrmy miluje. Zahradní grily zkrátka neodmyslitelně patří k našim životům. Pro toho, kdo hledá něco méně obvyklého, nabízíme grily na dřevo Smoky Fun, grily, které hned tak někde neuvidíte. Tyto zahradní grily mají extrémně dlouhou životnost díky rámové konstrukci včetně poklopu, kotli, případně grilovací vaně. Kromě těch na dřevěné uhlí je totiž velmi vyhledávaný lávový gril, nebo také plynový gril. Oba potěší snadným použitím. Podpalování a topení | Dřevěné uhlí Využijte nabídky skladových zásob grilů Weber – žádné čekání – možný i osobní odběr nebo zaslání dobírkou přímo na Vaši adresu.

  • Dřevěné uhlí Weber se skvěle hodí pro rychlé, krátké grilování ve všech kotlových grilech Weber. Uhlí rozpálíte ani ne za 15 minut, a pokud byste prahli po vyšší rychlosti, můžete použít k těmto účelům určené zapalovací komíny z naší nabídky.

  • Grilujete krátce a rychle? Pak je naše dřevěné uhlí značky Weber tím pravým pro váš kotlový gril. Dřevěné uhlí snadno rozžhavíte za dobu kratší než patnáct minut, v případě zájmu o rychlejší průběh nažhavení uhlí, si můžete pomoci zapalovacím komínem, který rovněž najdete v naší nabídce.

  • Desetikilové balení dřevěného uhlí značky Weber je tím pravým palivem pro všechny, kdo mají kotlový gril a preferují spíše kratší, rychlé grilování. Dřevěné uhlí od firmy Weber se dobře rozpaluje a grilovat na něm můžete začít do 15 minut. Kdyby to bylo pro někoho přece jen moc dlouho, může si pomoct zapalovacím komínem na brikety a dřevěné uhlí, které rovněž najdete v naší bohaté nabídce doplňkových produktů ke gr

  • Čtyřkilové balení prémiového dřevěného uhlí pro všechny kotlové grily. Uhlí je vhodné pro rychlé a prudké grilování. Dřevěné uhlí se rychle rozpálí a pak dobře drží teplotu. Je vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Před balením je dřevěné uhlí pečlivě přesáto – dostanete tak pouze ty nejlepší kusy dřevěného uhlí bez zbytečného prachu a malých kousků.

  • Desetikilové balení dřevěného uhlí pro všechny kotlové grily. Uhlí je vhodné pro rychlé a prudké grilování. Dřevěné uhlí se rychle rozpálí a pak dobře drží teplotu. Je vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Před balením je dřevěné uhlí pečlivě přesáto – dostanete tak pouze ty nejlepší kusy dřevěného uhlí bez zbytečného prachu a malých kousků.

  • Desetikilové balení dřevěného uhlí, které je určené zejména pro GASTRO podniky. Uhlí je vyrobeno ve větších kusech, to zajistí delší čas hoření při rychlém rozpálení. Uhlí je určeno především pro restaurace, grill-bary, rychlé občerstvení, přípravu trdelníku, kebabu apod. Je vhodné i pro domácí grilování ve větších kotlových grilech, pro malé grily je méně vhodné z důvodu velikosti kusů dřevěného uhlí.

  • Dvou a půl kilové balení prémiového dřevěného uhlí pro všechny kotlové grily. Uhlí je vhodné pro rychlé a prudké grilování. Dřevěné uhlí se rychle rozpálí a pak dobře drží teplotu. Je vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Před balením je dřevěné uhlí pečlivě přesáto – dostanete tak pouze ty nejlepší kusy dřevěného uhlí bez zbytečného prachu a malých kousků.

  • Dřevěné uhlí vyrobené ze stromu Quebracho, který roste v ParaguayVyznačuje se velkými kusy 50 – 200 mmUhlí neobsahuje žádné fragmenty nebo prachExtrémně dlouhá doba hoření oproti evropskému uhlíPo použití ho lze znovu zapálit – lze jej při grilování použít několikrátHodí se pro grilování, uzení i Low&Slow barbecueNeutrální, jemná kouřová chuťHmotnost 10 kg