Grily Weber se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších grilů na světě. Pro toho, kdo hledá něco méně obvyklého, nabízíme grily na dřevo Smoky Fun, grily, které hned tak někde neuvidíte. Mezi hlavní přednosti grilu Weber patří především dokonalá kvalita. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene. Každý z nabízených grilů je navržen pro snadné a zároveň praktické použití. Každý model je zároveň něčím unikátní. Ať už to může být třeba plynový gril, tak se může jednat i o grily na dřevěné uhlí, které tak doplňují již zmíněnou pestrou nabídku. Připravíte na nich najednou opravdu velké množství jídla, grilovací plocha je většinou rozdělena na menší topné zóny s vlastní regulací. Na zahradě využijeme také stojanové elektrické grily. K jejich provozu nepotřebujete uhlí ani podpalovače. Podpalování a topení | Grilovací brikety Pořiďte si podpalování a topení | Grilovací brikety a vybavte se na grilovací sezónu. Všechny Zahradní Grily Weber a jejich příslušenství si také můžete prohlédnout a odzkoušet v našem centru. Na zahradách či chalupách běžně používáme zahradní grily. Už se také těšíte, až bude konečně to správné počasí na rodinnou grilovačku, na kterou můžete pozvat i svoje přátelé? Americké Weber grills byly odborníky speciálně navrženy tak, aby podaly maximální výkon a mistři mohli předvést své nejlepší umění. Zahradní grily a krby se staly naprosto běžným doplňkem každé pořádné party, rodinné oslavy nebo obyčejného domácího grilování. Také jste propadli chuti šťavnatého steaku, upečeného zprudka na do běla rozžhaveném dřevěném uhlí ? Vůně poctivě připraveného masa, šťavnaté steaky, svěží zelenina a neodolatelné špízy.

  • Čtyřkilové balení prémiových grilovacích briket pro všechny kotlové grily. Brikety jsou vhodné pro delší grilování. Grilovací brikety se rychle rozpálí a pak dobře a dlouho udrží teplotu. Jsou vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Brikety mají malou kouřivost a vysokou výhřevnost. Jako pojivo je použit zdravotně nezávadný a ekologický potravinářský škrob.

  • Patnáctikilové balení grilovacích briket pro kotlové grily. Brikety jsou vhodné pro delší grilování. Grilovací brikety se rychle rozpálí a pak dobře a dlouho udrží teplotu. Jsou vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Brikety mají malou kouřivost a vysokou výhřevnost. Jako pojivo je použit zdravotně nezávadný a ekologický potravinářský škrob.

  • Dvou a půl kilové balení prémiových grilovacích briket pro všechny kotlové grily. Brikety jsou vhodné pro delší grilování. Grilovací brikety se rychle rozpálí a pak dobře a dlouho udrží teplotu. Jsou vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Brikety mají malou kouřivost a vysokou výhřevnost. Jako pojivo je použit zdravotně nezávadný a ekologický potravinářský škrob.

  • Dárkové balení grilovacích briket z dřevěného uhlí ve tvaru lebkyUrčeno pro všechny kotlové grily na dřevěné uhlíBalení obsahuje 3 kusyRozměr dárkového boxu 19 x 9 x 6,5 cm

  • Coconut brikety vyrobené ze zbytkového produktu – kokosových skořápekNa výrobu se tedy nemusí kácet žádné stromy a životní prostředí tak netrpíSpecifický tvar briket zajistí ideální proudění vzduchu a to vede k maximálnímu spalování a rozptylu teplaExtrémně dlouhá doba hoření oproti briketám z dřevěného uhlíVyšší a konstantnější teplotaHmotnost 10 kg