Add anything here here or just remove it..

Stolní gril ovšem můžete používat i v kuchyni. Elektrické grily jsou ideální alternativou, pokud nevlastníte zahradu. Využijte nabídky skladových zásob grilů Weber – žádné čekání – možný i osobní odběr nebo zaslání dobírkou přímo na Vaši adresu. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber. I proto jsou v dnešní době zahradní grily součástí snad každé zahrady a vlastí je každý, kdo takto připravené pokrmy miluje. A právě u nás můžete vybrat takový zahradní gril, který vás rozhodně nezklame. Weber ke svým grilům nabízí širokou nabídku příslušenství. od kvalitních briket pro silný žár, rychlozapalovač. Příslušenství Weber | Koření Weber je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi grilování. Grily Weber jsou synonymem pro kvalitu, moderní design a pohodu při grilování. Skupina elektrických grilů nabízí nespočet možností pro venkovní i domácí grilování. Nabízené grily na uhlí i grily na plyn jsou zhotoveny z kvalitních materiálů a mají robustní konstrukci. Zahradní grily jsou nabízeny v různých rozměrech grilovacího roštu. Plynové grily šetří čas i peníze. Nabízejí okamžitý zdroj tepla. Navíc je jejich údržba velmi snadná. Samozřejmě pokud již dosluhuje, ideální je vybrat si nový z naší nabídky.

  • Příjemně pikantní kořenící směs Steak´N Chop je ideální k dochucování hovězího, vepřového, jehněčího a drůbežího masa. Směs se skládá z mleté chilli papričky, česneku, cibule, třtinového cukru, citrónu, soli a petržele. Koření Weber je vyrobeno pouze z přírodních produktů a není v něm ani stopy po glutamanu sodném a dalších umělých dochucovadlech.


  • Kořenící směs Roasted Garlic & Herb se náramně hodí k dochucení kuřecího masa, ale skvěle dochutí i vepřové maso, mořské ryby a plody, ale také zeleninu.  Směs se skládá ze soli, česneku, vonných bylinek a sladké červené papriky.


  • Kořenící směs Beer Can Chicken se skládá ze soli, česneku, červeného pepře, extraktu z papriky, dále z cibule, cukru a kyseliny citrónové. Kromě grilovaného kuřete se tato směs koření skvěle hodí k dochucení krkovičky a dalších druhů vepřového masa a lze s ním kořenit i ryby.


  • Koření Weber Smokey Mesquite se skládá ze soli, chilli papričky, česneku, cibule, třtinového cukru, červené papriky. Celá směs je pak zauzena udícími lupínky ze stromu mesquite. Kromě steaků a hamburgerů je tato kořenící směs vhodná k dochucování hovězího masa, drůbeže a ryb, ale skvěle funguje i jako přísada do různých omáček, sosů a dipů.