Grily Weber jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro protřelé kuchaře. Už se také těšíte, až bude konečně to správné počasí na rodinnou grilovačku, na kterou můžete pozvat i svoje přátelé? Pro zahradní použití jsou určeny velké plynové grily. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene. Udírny Napoleon je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi grilování. Zvolit správné zahradní grily samozřejmě nemusí být složité. Kromě těch na dřevěné uhlí je totiž velmi vyhledávaný lávový gril, nebo také plynový gril. Oba potěší snadným použitím. Dle mnohých výzkumů jsou Češi milovníci grilování a tak má každý z nás nějaký ten gril na své zahradě. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber. Zahradní grily a krby se staly naprosto běžným doplňkem každé pořádné party, rodinné oslavy nebo obyčejného domácího grilování. Také jste propadli chuti šťavnatého steaku, upečeného zprudka na do běla rozžhaveném dřevěném uhlí ? Ideální na zahradní párty. Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. Některé zahradní grily jsou vybavené i doplňkovým příslušenstvím jako jsou hořáky pro vaření či ohřátí brambor či omáček. Nabízené grily na uhlí i grily na plyn jsou zhotoveny z kvalitních materiálů a mají robustní konstrukci. Při výběru zahradního grilu si vyberete typ a technologii vytváření žáru ke grilování.

  • Ochranný obal pro udírnu Napoleon Apollo AS200KObal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaniny, síťka v horní části obalu zabrání vlhkosti Stahovací šňůrka se zámkem pro zajištění obalu na griluPraktické očko pro snadné sejmutí obalu z udírnyObal chrání udírnu před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiRozměry transportního balení: 28,5 x 24 x 5,5 cmHmotnost transportního balení:

  • Ochranný obal pro udírnu Napoleon Apollo AS300KObal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaniny, síťka v horní části obalu zabrání vlhkosti Stahovací šňůrka se zámkem pro zajištění obalu na griluPraktické očko pro snadné sejmutí obalu z udírnyObal chrání udírnu před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiRozměry transportního balení: 28,5 x 25 x 5,5 cmHmotnost transportního balení:

  • Nástavbový kruh pro udírnu Apollo 300 nabízí možnost rozšíření možností uzení či grilováníKaždý kruh má velká dvířka pro snadnou manipulaci s uzenými potravinamiUvnitř kruhu je rošt o průměru 50,8 cmUdící rošty lze jednoduše vyjmout a získáte tím vysoký prostor pro uzení vhodný pro uzení ryb či dlouhých kusů masa Nástavbové patro udírny má vlastní vstup pro instalaci teplotní sondyPetlice umožňují spojení jednotlivých částí grilu a zajistí jeho sta