Milujete oslavy venku, zkuste párty stany

Je mnoho příležitostí, kdy můžete pořádat oslavy venku. Ať už je to oslava narozenin, firemní večírek, úspěšně složená zkouška, výročí svatby nebo třeba získání nového zaměstnání, párty stany jsou dobrou volbou. Příležitostí pro pořádání velkolepých oslav je víc než dost. Před možností nepříznivého počasí, které vám nikdo nezaručí, vás zahradní stany skvěle ochrání. Pokud nechcete slavit v okolních restauracích, kde už to dobře znáte a k sobě do malého domu všechny své přátele prostě nedostanete, z důvodů kapacity můžete pozvat přátele na venkovní oslavu. Nepřízeň počasí vás nezaskočí a párty stany zvládnete i velmi rychle postavit.

Party stan místo hotelu

No, možná je to trochu nadnesené. Párty stany ale rozhodně nejsou takové stany, na které si pamatujeme z vašich dětských táborů a vodáckých výprav. Dnes jde o luxusními přístřešky, které mají s tradičním stanem společné pouze textilové opláštění. Navíc jejich lakovaná polyesterová textilie s vrstvou PVC je zárukou pro vysoký komfort a bezpečí právě za nepříznivého počasí. Ochrání vás před deštěm, větrem i sluncem. Párty stany si můžete velmi luxusně doplnit pevnou podlahou, zahradním nábytkem, osvětlením nebo také vytápěním. Budete se cítit jako v orientálním hotelu nebo na párty u moře.

Párty stany v teple i zimě

Stanovat nemusíte pouze v teplé sezóně na jaře a v létě, ani pouze na rovné zpevněné ploše. Párty stany lze instalovat na pevné dřevěné podlahy. Můžete tak vyrovnat případné nerovnosti terénu a zpevnit tak podloží. Před nepřízní chladného počasí vás naprosto dokonale ochrání zmíněný polyesterový plášť a v případě potřeby vytápění můžete párty stany vybavit plynovými nebo naftovými agregáty. Jsou účinné a zároveň bezpečné. Dvě různé konstrukce nabízí možnost volby. První možností jsou nůžkové stany s možností rychlé stavby i s rychlým složením. Můžete zvolit i klasické párty stany se složitější v přípravou stavby konstrukce.

Rastty