Grily Weber jsou synonymem pro kvalitu, moderní design a pohodu při grilování. Pokud jste zastánci tradiční přípravy jídel, vsaďte na grily na dřevěné uhlí. Grilovaná kuřecí křídla, hovězí steak, zelenina nebo například hermelín chutnají právě vyjmutá z grilu naprosto neopakovatelně. Kromě špičkových modelů lze ale vybrat i celou řadu dalších, které budou vašim potřebám perfektně vyhovovat. K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz. Mezi hlavní přednosti grilu Weber patří především dokonalá kvalita. Velikosti roštu bývá přímo úměrná spotřeba paliva pro zahradní grily. Při koupi plynového zahradního grilu je třeba myslet na způsob připojení grilu k plynové láhvi. Každý z nabízených grilů je navržen pro snadné a zároveň praktické použití. Každý model je zároveň něčím unikátní. Zvolit správné zahradní grily samozřejmě nemusí být složité. Přehled všech akční grily Weber – Weber najdete níže. Grily tak nemusíte rozpalovat pouze při zahradních oslavách a setkáních, nebojte se ugrilovat chutný steak i v pohodlí vaší kuchyně. V naší nabídce naleznete ikonu mezi zahradními grily – grily Weber, které se vyznačují zpracováním, výkonem i jednoduchostí obsluhy. Weber ke svým grilům nabízí širokou nabídku příslušenství. od kvalitních briket pro silný žár, rychlozapalovač. Již po řadu let společnost Weber udává směr ve světě grilování, zavádí nové trendy a neustálé inovace.

  • Dárkový poukaz na nákup grilů či příslušenství ke grilům v hodnotě 1 000 korun můžete uplatnit v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích, ale také jej můžete použít při nakupování v našem e-shopu GrilyKrby.cz. Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od zakoupení.

  • Dárkový poukaz na nákup grilů, udíren či příslušenství  v hodnotě 1 500 korun můžete uplatnit v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích, ale také jej můžete použít při nakupování v našem e-shopu GrilyKrby.cz. Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od zakoupení.