Na zahradách či chalupách běžně používáme zahradní grily. Skupina elektrických grilů nabízí nespočet možností pro venkovní i domácí grilování. Zahradní grily jsou nabízeny v různých rozměrech grilovacího roštu. Pokud milujete grilování, musíte mít Čištění grilu – Weber. Zahradní grily můžete používat na cestách do zahraničí, na verandách nebo můžete grilovat na odlehlých místech na výletech. Při koupi plynového zahradního grilu je třeba myslet na způsob připojení grilu k plynové láhvi. Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. Zahradní grily zkrátka neodmyslitelně patří k našim životům. Pokud si vyberete některý z Čištění grilu – Weber určitě nesáhnete vedle. JAKÝ TYP GRILU JE PRO VÁS TEN PRAVÝ? Grily Weber jsou synonymem pro kvalitu, moderní design a pohodu při grilování. Samozřejmě pokud již dosluhuje, ideální je vybrat si nový z naší nabídky. Zahradní grily a krby se staly naprosto běžným doplňkem každé pořádné party, rodinné oslavy nebo obyčejného domácího grilování. Také jste propadli chuti šťavnatého steaku, upečeného zprudka na do běla rozžhaveném dřevěném uhlí ? Grily Weber jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro protřelé kuchaře. Velikosti roštu bývá přímo úměrná spotřeba paliva pro zahradní grily.

  • Vysoce efektivní kartáč s plastovou rukojetí a štětinami z ušlechtilé oceli. Hlavice vítané pomocníka při čištění litinových povrchů je rozdělena na dva malé kartáčky, díky čemuž se snadno odstraňují i nečistoty v mezerách v roštech. Kartáč lze používat i na nerezové povrchy.

  • Velký grilovací kartáč Triangl s plastovou rukojetí a štětinkami z nerezové oceli je skvělým pomocníkem při čištění a údržbě plynových a elektrických grilů Weber. Kartáč ve tvaru trojúhelníku je 53 centimetrů dlouhý a na konci rukojeti má malé očko a jím provlíknuté kožené poutko pro snadné zavěšení.

  • Jednoduchá pomůcka na čištění grilů a příslušenství Weber ušitá z mikrovlákna. Hadřík zdobí logo Weber v podobě klasického kotlového grilu červené barvy.

  • Drátěnka s vysoce odolnými drátky pro ochranu hladkého povrchu planchySe zabudovaným dávkovačem čistícího prostředkuVelmi snadná demontáž a výměna hlavyPři doplňovaní čistícího prostředku stačí odšroubovat černé víčko na dávkovačiPro bezproblémové odstranění nečistot Při použití stačí drátěnku položit na planchu a lehkým stisknutím tlačítka na rukojeti uvolnit čistící prostředekPraktické očko pro zavěšení na háčekPrůměr drátěnky

  • Drátěnka s vysoce odolnými drátky pro ochranu hladkého povrchu planchyNáhradní drátěnka k zabudování do dávkovače čistícího prostředku WeberBalení obsahuje 2 kusy Velmi snadná demontáž a výměnaPro bezproblémové odstranění nečistot Průměr náhradní drátěnky 11 cmHmotnost náhradní drátěnky 0,035 kgRozměr transportního balení 10,5 x 10 x 7 cm