Grily Weber jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro protřelé kuchaře. I proto jsou v dnešní době zahradní grily součástí snad každé zahrady a vlastí je každý, kdo takto připravené pokrmy miluje. A právě u nás můžete vybrat takový zahradní gril, který vás rozhodně nezklame. Pokud si vyberete některý z elektrické grily – Weber určitě nesáhnete vedle. Grily tak nemusíte rozpalovat pouze při zahradních oslavách a setkáních, nebojte se ugrilovat chutný steak i v pohodlí vaší kuchyně. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber. Pořiďte si elektrické grily – Weber a vybavte se na grilovací sezónu. Stolní gril ovšem můžete používat i v kuchyni. Pořiďte si kvalitního pomocníka v podobě špičkového grilu, který v sobě snoubí perfektní kvalitu, vynikající funkčnost a přívětivou cenu. Ne nadarmo patří americké grily Weber k celosvětově uznávané značce. Z hlediska typu poté může mít takový gril zahradní několik podob. Propadli kouzlu pomalého nepřímého grilování drůbeže, zvěřiny či žebírek? Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. Pokud milujete grilování, musíte mít elektrické grily – Weber. V nabídce máme plynové grily, elektrické grily nebo grily na dřevěné uhlí. Na grilech Weber je grilování opravdová radost.

  • Protože elektrický gril Q 1400 nevyluzuje žádný kouř, stal se velmi oblíbeným mezi lidmi žijícími v panelových a činžovních domech, kde si klasické grilovaní na dřevěném uhlí nemůžou jen tak dovolit. S Q 1400 můžete na balkoně s naprostým klidem grilovat steaky, kotletky, ryby, klobásy nebo jiné dobroty, aniž byste si proti sobě popudili všechny sousedy v baráku. K dispozici na to budete mít porcelánem smaltovaný litinový rošt

  • Náhradní díl k topné spirále pro elektrické grily Weber Q 240 a Weber Q 2400. Spona se nasazuje na topnou spirálu a pomáhá držet topnou spirálu v optimální pozici, aby se příliš nepřibližovala ke grilovacímu roštu a nevytvářela nežádoucí příliš silný žár.