Pokud si vyberete některý z grilovací nářadí – Campingaz určitě nesáhnete vedle. K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz. Grilovací nářadí – Campingaz prostě musíte mít. Kromě špičkových modelů lze ale vybrat i celou řadu dalších, které budou vašim potřebám perfektně vyhovovat. Už se také těšíte, až bude konečně to správné počasí na rodinnou grilovačku, na kterou můžete pozvat i svoje přátelé? Pro toho, kdo hledá něco méně obvyklého, nabízíme grily na dřevo Smoky Fun, grily, které hned tak někde neuvidíte. Pokud jste zastánci tradiční přípravy jídel, vsaďte na grily na dřevěné uhlí. Grily tak nemusíte rozpalovat pouze při zahradních oslavách a setkáních, nebojte se ugrilovat chutný steak i v pohodlí vaší kuchyně. Grily Weber se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších grilů na světě. Již po řadu let společnost Weber udává směr ve světě grilování, zavádí nové trendy a neustálé inovace. Podívejte se na nabídku grilovací nářadí – Campingaz a vyberte si. Ještě stále se musíte ptát, proč si zakoupit zrovna zahradní gril Weber? Jaké by měl mít vlastnosti? Je opravdu z čeho vybírat. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene.

  • Vidlička na obracení větších kusů masa. Kovová část je vyrobena z nerezové oceli, 44 centimetrů dlouhá rukojeť je ze dřeva.

  • Velká grilovací vidlička Premium Barbecue je 45 centimetrů dlouhá a k výrobě bylo použito nerezové oceli. Vidlička má ergonomickou rukojeť zakončenou malým očkem, kterým je provlíknuto malé poutko pro snadné zavěšení.

  • Obracečka Barbecue je dlouhá 47 centimetrů a k její výrobě bylo použito nerezové oceli. Uživatele potěší ergonomická rukojeť, líbivý design a praktické pouto, za které lze obracečku pověsit na věšák.

  • Klešte Premium Barbecue mají hlavici z nerezové oceli a ergonomickou rukojeť. Celková délka obracecího nástroje je 47 centimetrů. Na konci rukojeti je malé očko, za které lze kleště zavěsit na věšák.

  • Chcete se po grilování rychle a s co nejmenší námahou zbavit připečené mastnoty a dalších nečistot? Není nic snazšího než k odstranění špíny z grilovacího roštu použít speciální čisticí kartáč 2 v 1 od Campingaz. Kartáč má ergonomickou rukojeť, mosazné štětiny a je zakončen kovovou škrabkou. Kartáč se používá primárně na čištění ocelových nebo litinových roštů u všech typů plynových i kotlových grilů Campingaz.

  • Grilovací kartáč Triangl má hlavici s mosaznými štětinami a plastovou ergonomicky tvarovanou rukojeť, díky čemuž skvěle padne do ruky a dobře se s ní pracuje. Čisticí kartáč Triangl se používá k odstraňování připečené mastnoty a dalších nečistot z litinových, nebo ocelových roštů a tálů.

  • Sada základních grilovacích nástrojů, bez které se neobejde žádný gril, žádné grilování. Do sady nářadí patří kleští s aretací, vidlička a obracečka. Nástroje mají dřevěnou ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže skvěle padnou do ruky a dobře se s nimi pracuje. Na konci dřevěné rukojeti je malé poutko pro snadné zavěšení na háček na grilu.

  • Grilovací špachtle Long Plancha Spatula se používá k čištění grilovací desky u grilů Campingaz Plancha. Kromě toho jí lze použít také k obracení masa a míchání dalších pokrmů. Díky svému úzkému a dlouhému tvaru je ideální i pro zvedání např. ryb či placek z grilovací plochy. Grilovací špachtle je vyrobená z nerezové oceli a má ergonomickou rukojeť, takže skvěle padne do ruky a dobře se s ní pracuje. Délka špachtle je 30 cm. Na konci rukojeti praktické poutko na zavěšení. 

  • Pinzeta je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceliPevné a pohodlné uchopeníPro snadnou manipulaci s drobnými kousky jídel na Vašem griluNa konci pinzety je vroubkování pro lepší uchycení grilovaných potravinDélka pinzety 30 cmMožno mýt v myčce