Na grilech Weber je grilování opravdová radost. Grily tak nemusíte rozpalovat pouze při zahradních oslavách a setkáních, nebojte se ugrilovat chutný steak i v pohodlí vaší kuchyně. K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz. Pokud milujete grilování, musíte mít keramické grily | Monolith | Grily Monolith – Monolith. Při koupi plynového zahradního grilu je třeba myslet na způsob připojení grilu k plynové láhvi. Pokud grilujete ve velkém, můžete využít také naší velice výhodné nabídky grilů s dvěma topeništi. Grily Weber jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro protřelé kuchaře. Mezi hlavní přednosti grilu Weber patří především dokonalá kvalita. Grily weber. Kromě těch na dřevěné uhlí je totiž velmi vyhledávaný lávový gril, nebo také plynový gril. Oba potěší snadným použitím. Keramické grily | Monolith | Grily Monolith – Monolith je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi grilování. Připravíte na nich najednou opravdu velké množství jídla, grilovací plocha je většinou rozdělena na menší topné zóny s vlastní regulací. Na zahradě využijeme také stojanové elektrické grily. K jejich provozu nepotřebujete uhlí ani podpalovače. Stačí vědět, jak moc bude využívaný, nebo kolik jídla budete jednorázově připravovat. Jste-li milovník grilovaných pokrmů a příjemného posezení, zahradní grily Weber jsou pro Vás tou nejlepší volbou! Další zahradní grily jsou vybaveny například užitečnou výbavou – piezoelektrickým zapalovačem.

  • Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky zasazený do bytelného stojanuPo obou stranách grilu jsou praktické bambusové stolky využitelné k odkládání různých ingrediencí, grilovacího nářadí a dalších pomůcekMaximálně všestranný gril s širokým uživatelským rozhraním – umožňuje 4 metody grilování (přímé a nepřímé grilování, uzení a pečení)S Le Chefem se dá grilovat ve dvou úrovních (klasický rošt na běžné grilování a vyvýšený rošt na pečení a nepřímé grilování)

  • Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky podepřený bytelnými nožičkamiMaximálně všestranný gril s širokým uživatelským rozhraním – umožňuje 4 metody grilování (přímé a nepřímé grilování, uzení a pečení)S Le Chefem se dá grilovat ve dvou úrovních (klasický rošt na běžné grilování a vyvýšený rošt na pečení a nepřímé grilování)Ke grilu patří také keramická deska, která se používá jako tepelná clona při nepřímém grilování a umisťuje se pod topeništěDo zákla