Dle mnohých výzkumů jsou Češi milovníci grilování a tak má každý z nás nějaký ten gril na své zahradě. A právě u nás můžete vybrat takový zahradní gril, který vás rozhodně nezklame. Jaké by měl mít vlastnosti? Každý z nabízených grilů je navržen pro snadné a zároveň praktické použití. Každý model je zároveň něčím unikátní. Osvětlení a držáky – Weber Opomenout nesmíme ani širokou škálu příslušenství Weber, bez kterého se to pravé barbecue nemůže obejít. Vůně poctivě připraveného masa, šťavnaté steaky, svěží zelenina a neodolatelné špízy. Zahradní Grily Weber jsou nejprodávanější a nejznámější grily na celém evropském trhu. Pro toho, kdo hledá něco méně obvyklého, nabízíme grily na dřevo Smoky Fun, grily, které hned tak někde neuvidíte. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene. Grily Weber představují vyváženou kombinaci moderních technologií a osvědčených grilovacích metod. Na grilech Weber je grilování opravdová radost. Ideální na zahradní párty. Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber.

  • Spolehlivý držák probanbutanových lahví pro plynové grily Weber lze nastavit do dvou poloh. První je pro malou plynovou bombu o váze 5 kg a druhý způsob nastavení držáku je určený pro propanbutanové lahve o váze 11 kilogramů.

  • Sonda je určeně pro grily na dřevěné uhlí Weber 47 cm a 57 cm (od roku výroby 2011)Díky držáku jednoduše umístíte sondu iGrill na rukojeť Vašeho grilu WeberSnadné uchycení k rukojeti pomocí šroubkuJehly iGrill snadno uchytíte do držáku – určeno až p