Některé modely nabízí kombinaci více povrchů. Tyto grily zvládnou přípravu masa, ryb, zeleniny, ale také například palačinek. Právě pro milovníky grilování jsme připravili přehled podpalování a topení | Dřevěné uhlí – Servis Les. Grily Weber jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro protřelé kuchaře. Dejte svému kulinářskému umění nový rozměr. Ať už dáváte přednost grilům plynovým, elektrickým nebo těm na dřevěné uhlí, v nabídce grilů Weber si určitě vyberete. Ještě stále se musíte ptát, proč si zakoupit zrovna zahradní gril Weber? Plynové grily šetří čas i peníze. Nabízejí okamžitý zdroj tepla. Navíc je jejich údržba velmi snadná. Stačí jen zvolit si ten správný gril. Který je ale ideální právě pro vás? Grilovat dnes můžete prakticky kdekoliv a kdykoliv. V naší nabídce naleznete ikonu mezi zahradními grily – grily Weber, které se vyznačují zpracováním, výkonem i jednoduchostí obsluhy. Při výběru zahradního grilu si vyberete typ a technologii vytváření žáru ke grilování. Stačí vědět, jak moc bude využívaný, nebo kolik jídla budete jednorázově připravovat. Některé zahradní grily jsou vybavené i doplňkovým příslušenstvím jako jsou hořáky pro vaření či ohřátí brambor či omáček. Již po řadu let společnost Weber udává směr ve světě grilování, zavádí nové trendy a neustálé inovace. Tyto zahradní grily mají extrémně dlouhou životnost díky rámové konstrukci včetně poklopu, kotli, případně grilovací vaně.

  • Čtyřkilové balení prémiového dřevěného uhlí pro všechny kotlové grily. Uhlí je vhodné pro rychlé a prudké grilování. Dřevěné uhlí se rychle rozpálí a pak dobře drží teplotu. Je vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Před balením je dřevěné uhlí pečlivě přesáto – dostanete tak pouze ty nejlepší kusy dřevěného uhlí bez zbytečného prachu a malých kousků.

  • Desetikilové balení dřevěného uhlí pro všechny kotlové grily. Uhlí je vhodné pro rychlé a prudké grilování. Dřevěné uhlí se rychle rozpálí a pak dobře drží teplotu. Je vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Před balením je dřevěné uhlí pečlivě přesáto – dostanete tak pouze ty nejlepší kusy dřevěného uhlí bez zbytečného prachu a malých kousků.

  • Desetikilové balení dřevěného uhlí, které je určené zejména pro GASTRO podniky. Uhlí je vyrobeno ve větších kusech, to zajistí delší čas hoření při rychlém rozpálení. Uhlí je určeno především pro restaurace, grill-bary, rychlé občerstvení, přípravu trdelníku, kebabu apod. Je vhodné i pro domácí grilování ve větších kotlových grilech, pro malé grily je méně vhodné z důvodu velikosti kusů dřevěného uhlí.

  • Dvou a půl kilové balení prémiového dřevěného uhlí pro všechny kotlové grily. Uhlí je vhodné pro rychlé a prudké grilování. Dřevěné uhlí se rychle rozpálí a pak dobře drží teplotu. Je vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Před balením je dřevěné uhlí pečlivě přesáto – dostanete tak pouze ty nejlepší kusy dřevěného uhlí bez zbytečného prachu a malých kousků.