Třeba při přípravě oběda nebo večeře, nebo může být zahradní gril prvkem vaší párty nebo oslavy, kdy připravíte lahodné pokrmy. Vybírat můžete ze široké nabídky podpalování a topení | Dřevěné uhlí – Weber. Zahradní grily zkrátka neodmyslitelně patří k našim životům. Grily Weber se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších grilů na světě. Ještě stále se musíte ptát, proč si zakoupit zrovna zahradní gril Weber? Samozřejmostí je trvalá skladová zásoba všech modelů grilů Weber a stálá výstavní expozice všech výrobních řad grilů. Zahradní grily a krby se staly naprosto běžným doplňkem každé pořádné party, rodinné oslavy nebo obyčejného domácího grilování. Také jste propadli chuti šťavnatého steaku, upečeného zprudka na do běla rozžhaveném dřevěném uhlí ? Grilované pochoutky na nich snadno připravíte na balkoně nebo terase. Propadli kouzlu pomalého nepřímého grilování drůbeže, zvěřiny či žebírek? Jaké by měl mít vlastnosti? Na grilech Weber je grilování opravdová radost. Velikosti roštu bývá přímo úměrná spotřeba paliva pro zahradní grily. Patříte mezi ty, kteří nedají dopustit na hovězí maso a po steacích se můžou vyloženě utlouct? Ideální na zahradní párty. Grily tak nemusíte rozpalovat pouze při zahradních oslavách a setkáních, nebojte se ugrilovat chutný steak i v pohodlí vaší kuchyně.

  • Dřevěné uhlí Weber se skvěle hodí pro rychlé, krátké grilování ve všech kotlových grilech Weber. Uhlí rozpálíte ani ne za 15 minut, a pokud byste prahli po vyšší rychlosti, můžete použít k těmto účelům určené zapalovací komíny z naší nabídky.

  • Grilujete krátce a rychle? Pak je naše dřevěné uhlí značky Weber tím pravým pro váš kotlový gril. Dřevěné uhlí snadno rozžhavíte za dobu kratší než patnáct minut, v případě zájmu o rychlejší průběh nažhavení uhlí, si můžete pomoci zapalovacím komínem, který rovněž najdete v naší nabídce.

  • Desetikilové balení dřevěného uhlí značky Weber je tím pravým palivem pro všechny, kdo mají kotlový gril a preferují spíše kratší, rychlé grilování. Dřevěné uhlí od firmy Weber se dobře rozpaluje a grilovat na něm můžete začít do 15 minut. Kdyby to bylo pro někoho přece jen moc dlouho, může si pomoct zapalovacím komínem na brikety a dřevěné uhlí, které rovněž najdete v naší bohaté nabídce doplňkových produktů ke gr