Lidé od nás každý gril Weber dobře znají a většina i na nějakém doma griluje. Přehled všech podpalování a topení | Grilovací brikety – Servis Les najdete níže. Grilovaná kuřecí křídla, hovězí steak, zelenina nebo například hermelín chutnají právě vyjmutá z grilu naprosto neopakovatelně. Ať už to může být třeba plynový gril, tak se může jednat i o grily na dřevěné uhlí, které tak doplňují již zmíněnou pestrou nabídku. Propadli kouzlu pomalého nepřímého grilování drůbeže, zvěřiny či žebírek? Pokud jste zastánci tradiční přípravy jídel, vsaďte na grily na dřevěné uhlí. Baví Vás grilování ? V naší nabídce naleznete ikonu mezi zahradními grily – grily Weber, které se vyznačují zpracováním, výkonem i jednoduchostí obsluhy. Stojany bývají odnímatelné, v případě potřeby gril snadno přenesete a v klidu využijete i doma. Grily weber. Zahradní grily můžete používat na cestách do zahraničí, na verandách nebo můžete grilovat na odlehlých místech na výletech. Grilovat dnes můžete prakticky kdekoliv a kdykoliv. Vyberte si z nabídky podpalování a topení | Grilovací brikety – Servis Les. Využijte nabídky skladových zásob grilů Weber – žádné čekání – možný i osobní odběr nebo zaslání dobírkou přímo na Vaši adresu. Připomenout samozřejmě musíme také širokou škálu sortimentu Weber, jenž nabízíme.

  • Čtyřkilové balení prémiových grilovacích briket pro všechny kotlové grily. Brikety jsou vhodné pro delší grilování. Grilovací brikety se rychle rozpálí a pak dobře a dlouho udrží teplotu. Jsou vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Brikety mají malou kouřivost a vysokou výhřevnost. Jako pojivo je použit zdravotně nezávadný a ekologický potravinářský škrob.

  • Patnáctikilové balení grilovacích briket pro kotlové grily. Brikety jsou vhodné pro delší grilování. Grilovací brikety se rychle rozpálí a pak dobře a dlouho udrží teplotu. Jsou vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Brikety mají malou kouřivost a vysokou výhřevnost. Jako pojivo je použit zdravotně nezávadný a ekologický potravinářský škrob.

  • Dvou a půl kilové balení prémiových grilovacích briket pro všechny kotlové grily. Brikety jsou vhodné pro delší grilování. Grilovací brikety se rychle rozpálí a pak dobře a dlouho udrží teplotu. Jsou vyrobené pouze z nejkvalitnějších tvrdých dřevin – dubu a buku. Tím je zajištěna dokonalá chuť připravovaných pokrmů. Brikety mají malou kouřivost a vysokou výhřevnost. Jako pojivo je použit zdravotně nezávadný a ekologický potravinářský škrob.

  • Dárkové balení grilovacích briket z dřevěného uhlí ve tvaru lebkyUrčeno pro všechny kotlové grily na dřevěné uhlíBalení obsahuje 3 kusyRozměr dárkového boxu 19 x 9 x 6,5 cm