Ať už dáváte přednost grilům plynovým, elektrickým nebo těm na dřevěné uhlí, v nabídce grilů Weber si určitě vyberete. Elektrické grily jsou ideální alternativou, pokud nevlastníte zahradu. Opomenout nesmíme ani širokou škálu příslušenství Weber, bez kterého se to pravé barbecue nemůže obejít. Příslušenství Campingaz – Campingaz patří ke každému správnému grilování. Vybírat můžete ze široké nabídky příslušenství Campingaz – Campingaz. Právě pro milovníky grilování jsme připravili přehled příslušenství Campingaz – Campingaz. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber. Grilované pochoutky na nich snadno připravíte na balkoně nebo terase. Samozřejmostí je trvalá skladová zásoba všech modelů grilů Weber a stálá výstavní expozice všech výrobních řad grilů. Pokud zakoupíte gril Weber v našem obchodě, jako autorizovaný partner nabízíme záruku až 25 let. Příslušenství Campingaz – Campingaz je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi grilování. Zahradní Grily Weber jsou nejprodávanější a nejznámější grily na celém evropském trhu. I proto jsou v dnešní době zahradní grily součástí snad každé zahrady a vlastí je každý, kdo takto připravené pokrmy miluje. Podívejte se na nabídku příslušenství Campingaz – Campingaz a vyberte si. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene.

 • Lávové kameny pro grilovací plochu o velikosti 1 500 cm2. Lávové kameny se hodí pro prudké opékání a díky poréznímu povrchu mají zároveň absorpční funkci a zachytávají vypečený tuk a grilovací šťávy.

 • Keramické brikety určené pro grilování na ploše o velikosti 2 000 cm2. Keramické brikety se v mnohém podobají lávovým kamenů. Také ony akumulují teplo z hořáků a předávají jej grilovanému pokrmu. Kromě toho keramické brikety Campingaz zachytávají vypečený tuk a grilovací šťávy. Jsou dobré i pro nepřímé grilování.

 • Čistící sprej pro grily Campingaz. V kombinaci s mechanickými čisticími prostředky spolehlivě odstraní veškerou špínu, která si při grilování na kotli nebo na roštu vytvořila.

 • Litinový tál o velikosti 5,1 x 33,3 x 34, 9 centimetrů je ideálním doplňkem pro grily Campingaz typu 1 Series Compact a 2 Series Compact. Litinový tál se hodí k přípravě sázených vajec, sladkých nebo slaných palačinek a lívanců.

 • Sada, s jejíž pomocí se připojují vybrané grily Campingaz k propanbutanové lahvi. Připojovací set se skládá z regulátoru, osmdesáticentimetrové hadičky a dvou sponek.

 • Kámen na pizzu o průměru 29 centimetrů není třeba sáhodlouze představovat. Jedná se o doplňkový komponent pro grily s Culinary Modular systémem a slouží k přípravě jednoho z nejklasičtějších jídel z apeninského poloostrova. Lahodný slaný koláč, který se ve světe proslavil pod názvem pizza, uděláte velmi jednoduše. Těsto s ingrediencemi položíte na keramický kámen a ten položíte na grilovací rošt Culinary Modular místo vyjímatelné části. Součástí balení je i nerezová kráječ na pizzu. Kámen na pizzu je k

 • Stojan na kuře je báječnou pomůckou pro grilování kuřat, ale i menších kachen a hus. Stojan má dutou část, do které se může nalít voda, pivo, víno nebo směs oleje a koření, díky čemuž bude mít grilované kuře jemnější maso a výraznější chuť.

 • Paella je tradiční jídlo pocházející ze španělského města Valencie. Podobá se rizotu nebo pilafu a nyní si díky speciální široké paella pánvi z kolekce Culinary Modular můžete dopřát tuto dobrotu i na vašem zahradním grilu Campingaz. Pánev je vyrobena z kartonované oceli s nepřilnavým povrchem. Pánev se tak dá využít k více účelům. Kromě přípravy oblíbené valencijské speciality se může na paella pánvi vařit například italské rizoto, rýžový nákyp a celá řada dalších jídel. Pa

 • Důležitá součástka pro připojení propanbutanové lahve k plynovému grilu Campingaz. Pro připojení grilu k PB lahvi budete kromě odtlačného ventilu potřebovat také sadu pro připojení spotřebičů k PB lahvi, kterou rovněž najdete na stránkách našeho internetového obchodu.

 • Sada pro rožnění na plynových grilech Campingaz z produktových řad:3 Series a 4 Series Select, Premium a Onyx3 Series a 4 Series Classic a WoodyMaster 3 Series a 4 Series2 Series a 3 Series RBSRožnící jehlu s elektromotorem není možné použít v grilech 2 Series Classic, Adelaide a 4 Series RBSMasivní špíz z oceli s nikl-chromovým povlakem rozšíří možnosti úpravy jídel na grilech Campingaz o rožněníSkládá se z nerezového

 • Malá plynová kartuše CV 300 Plus se používá k napájení menších plynových grilů Campingaz:Campingaz Attitude 2go CVCampingaz Party Grill 400Campingaz Party Grill 200Campin

 • rozptylovače tepla pro grily Campingaz jsou vyrobeny ze smaltované ocelirozptylovače pomáhají k rovnoměrnému šíření tepla napříč celým grilemrozměr rozptylovače 12 x 38,5 cmsada obsahuje 2 rozptylovače tepla