Z hlediska typu poté může mít takový gril zahradní několik podob. Právě pro milovníky grilování jsme připravili přehled příslušenství ke grilu | Weber GBS – Weber. Zahradní Grily Weber jsou nejprodávanější a nejznámější grily na celém evropském trhu. Pořiďte si kvalitního pomocníka v podobě špičkového grilu, který v sobě snoubí perfektní kvalitu, vynikající funkčnost a přívětivou cenu. Ne nadarmo patří americké grily Weber k celosvětově uznávané značce. V naší nabídce naleznete ikonu mezi zahradními grily – grily Weber, které se vyznačují zpracováním, výkonem i jednoduchostí obsluhy. Americké Weber grills byly odborníky speciálně navrženy tak, aby podaly maximální výkon a mistři mohli předvést své nejlepší umění. Samozřejmostí je trvalá skladová zásoba všech modelů grilů Weber a stálá výstavní expozice všech výrobních řad grilů. Příslušenství ke grilu | Weber GBS – Weber využijete, pokud to myslíte s grilováním vážně. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber. A právě u nás můžete vybrat takový zahradní gril, který vás rozhodně nezklame. Zahradní grily můžete používat na cestách do zahraničí, na verandách nebo můžete grilovat na odlehlých místech na výletech. Přehled všech příslušenství ke grilu | Weber GBS – Weber najdete níže. Opomenout nesmíme ani širokou škálu příslušenství Weber, bez kterého se to pravé barbecue nemůže obejít. Stačí vědět, jak moc bude využívaný, nebo kolik jídla budete jednorázově připravovat. Pokud jste zastánci tradiční přípravy jídel, vsaďte na grily na dřevěné uhlí.

  • Litinový muffinovač z kolekce grilovacího příslušenství Gourmet BBQ System od společnosti Weber představuje nejkratší a nejsnazší cestu k lahodným, domácím muffinům. Tento původně anglický moučník se i přes konkurenci tuzemského sladkého pečiva usadil v české kuchyni, a stal se nesmírně populárním. Existuje celá řada zajímavých receptur a způsobů, jak muffiny připravovat a je jen na vás, pro kterou recepturu se rozhodne. V litinové formě můžete péct až sedm muffinů naráz.

  • Zatoužili jste někdy po tom vařit si letní snídani na grilu pod širým nebem? A máte rádi sladké vafle nebo zapečené tousty? Pak bude další komponent z kolekce unikátního Weber GBS příslušenství pro grily Weber přesně tím pravým pro vás. Litinový vaflovač je rozdělný mřížkou na čtyři části, takže najednou můžete udělat čtyři vafle nebo čtyři sendviče.