Gril, ať už stolní nebo zahradní, je především v letních měsících nedílnou součástí každého večírku nebo zahradní oslavy. Rošty a tály Campingaz – Campingaz využijete, pokud to myslíte s grilováním vážně. Už se také těšíte, až bude konečně to správné počasí na rodinnou grilovačku, na kterou můžete pozvat i svoje přátelé? V nabídce máme plynové grily, elektrické grily nebo grily na dřevěné uhlí. Americké Weber grills byly odborníky speciálně navrženy tak, aby podaly maximální výkon a mistři mohli předvést své nejlepší umění. Plynové grily šetří čas i peníze. Nabízejí okamžitý zdroj tepla. Navíc je jejich údržba velmi snadná. Rošty a tály Campingaz – Campingaz patří ke každému správnému grilování. A právě u nás můžete vybrat takový zahradní gril, který vás rozhodně nezklame. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene. Zvolit správné zahradní grily samozřejmě nemusí být složité. Pokud grilujete ve velkém, můžete využít také naší velice výhodné nabídky grilů s dvěma topeništi. Pokud jste zastánci tradiční přípravy jídel, vsaďte na grily na dřevěné uhlí. Dejte svému kulinářskému umění nový rozměr. Každý z nabízených grilů je navržen pro snadné a zároveň praktické použití. Každý model je zároveň něčím unikátní. Propadli kouzlu pomalého nepřímého grilování drůbeže, zvěřiny či žebírek?

  • Chromovaný grilovací rošt s dřevěnou rukojetí slouží jako doplněk pro grily Campingaz. Rošt se skládá ze dvou mřížek o velikosti 35 x 25 centimetrů. Rošt se hodí například ke grilování hamburgerů a mletého masa obecně.

  • Přídavný litinový rošt  Bonesco Modular Grid pro grily na dřevěné uhlí Campingaz. Litinový rošt stačí položit na základní rošt vybraného kotlového grilu Bonesco . Díky skvělé akumulaci tepla je litinový rošt ideální pro prudké opékání.

  • Grilovací deska Plancha ze smaltované litiny je atraktivním doplňkem pro grily Campingaz 3 Series a 4 Series (včetně grilů z produktových řad Master a RBS). Skvěle se na ní dělají krevety a jiné mořské plody, maso i ryby, nebo také grilovaná zelenina a obecně na drobné kousky nakrájená jídla, která nelze připravit na klasickém grilovacím roštu. Litinová deska Plancha má rozměry

  • S grilovacím roštem Culinary Modular z matné litiny, který má vyměnitelný střed, se můžete pustit do přípravy prakticky libovolného jídla, jaké vás zrovna napadne. Vyjímatelný střed roštu lze nahradit různými doplňky z kolekce příslušenství Culinary Modular. Mezi ty patří například káme na pizzu, stojan na drůbež nebo třeba asijská wok pánev či speciální pánev na valencijskou paellu. Grilovací rošt Culinary Modular zkrátka rozšiřuje uživatelské roz

  • sada pro grily Campingaz zahrnující griolovací rošt a rozptylovač teplasada příslušenství pasuje pouze do grilů Campingaz 3 Seriesgrilovací rošt je litinový a rozptylovače jsou vyrobeny ze smaltované oceli

  • Přídavný tepelný rošt ke grilu Campingaz Attitude 2100 LX rozšíří vaši grilovací plochu a umožní vám vyzkoušet další grilovací metody. Na přídavném roštu můžete například rozpékat hamburgerové housky nebo na něj můžete ve finální fázi přesunout maso z hlavního roštu, aby se pozvolna dodělalo.

  • Zvedač roštů z kolekce doplňkového příslušenství Culinary Modular náležitě oceníte zejména ve chvílích, kdy budete muset z grilu vyjmout rozpálenou mřížku a vyměnit ji za pizza kámen, wok pánev či litinový hrnec. Právě k těmto účelům je zvedač roštů předurčen. Jednoduše uchopíte zvedač za rukojeť a rozpálenou mřížku z grilu snadno vyjmete. Na její místo pak můžete klidně vložit jakýkoliv doplňkový produkt z nabídky Culinary Modular.