Patříte mezi ty, kteří nedají dopustit na hovězí maso a po steacích se můžou vyloženě utlouct? Stojany bývají odnímatelné, v případě potřeby gril snadno přenesete a v klidu využijete i doma. Elektrické grily jsou ideální alternativou, pokud nevlastníte zahradu. Všechny Zahradní Grily Weber a jejich příslušenství si také můžete prohlédnout a odzkoušet v našem centru. Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. V nabídce máme plynové grily, elektrické grily nebo grily na dřevěné uhlí. Špízy na grilování – Weber Špízy na grilování – Weber využijete, pokud to myslíte s grilováním vážně. Ještě stále se musíte ptát, proč si zakoupit zrovna zahradní gril Weber? Pokud jste zastánci tradiční přípravy jídel, vsaďte na grily na dřevěné uhlí. Zahradní grily a krby se staly naprosto běžným doplňkem každé pořádné party, rodinné oslavy nebo obyčejného domácího grilování. Také jste propadli chuti šťavnatého steaku, upečeného zprudka na do běla rozžhaveném dřevěném uhlí ? Stačí jen zvolit si ten správný gril. Který je ale ideální právě pro vás? Již po řadu let společnost Weber udává směr ve světě grilování, zavádí nové trendy a neustálé inovace. Samozřejmostí je trvalá skladová zásoba všech modelů grilů Weber a stálá výstavní expozice všech výrobních řad grilů. Třeba při přípravě oběda nebo večeře, nebo může být zahradní gril prvkem vaší párty nebo oslavy, kdy připravíte lahodné pokrmy.

  • Pořídili jste si naší multifunkční grilovací sadu špízů z ušlechtilé oceli? Nyní můžete možnosti svého grilu rozšířit přikoupením malého přídavného roštu, který krásně pasuje do stojanu z vámi zakoupené multifunkční sady. Díky tříúrovňovému stojanu můžete přídavný rošt podle potřeby zasadit blíže ohnisku žáru nebo naopak dále, zkrátka jak vyžaduje připravovaný pokrm. Přídavný rošt je ideální například pro dopékání masa nebo rozpékání hamburgerových housek. Stejně jako všechn

  • Představujeme vám multifunkční sadu špízů pro plynové grily Weber Genesis, Summit a Spirit 300, která vám otevře další úrovně grilování. Multifunkční sada špízů se skládá ze stojanu a osmi grilovacích jehlic. Stojan má tři úrovně, do kterých můžete špízy umístit, takže při grilování můžete měnit polohu špízu přesně podle potřeby. Jak stojan, tak všech osm grilovacích špízů jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, která je zárukou

  • Samootáčecí špíz pro přípravu masa a dalších potravin je zkonstruovaný speciálně pro zahradní grily Weber typu Q 100/1000. Špíz je poháněn malým elektromotorem, který je zárukou toho, že se maso bude otáčet v pravidelném intervalu a opečení tak bude rovnoměrně ze všech stran.

  • Máte rádi turecký kebab, srbské ražniči nebo ruské šašliky? Pak je grilovací sada Mangal tím pravým pro vás. Sada pěti špízů z ušlechtilé oceli zasazených do speciálního rámu se používá pro grily na dřevěné uhlí s roštem o průměru 47 centimetrů.

  • Představujeme vám skvělý doplněk pro váš zahradní gril. Rozšiřte příslušenství svého zahradního grilu o otáčecí špíz na opékání velkých kusů masa a dalších pokrmům. Špíz má v sobě zabudovaný elektromotor, díky kterému se grilované jídlo opeče ze všech stran stejně. Otáčecí špíz je normovaný pro zahradní grily Weber Q 200/2000.

  • Chystáte velké grilování pro větší počet osob a nedostává se vám špízů? Řešením může být naše sada pětadvaceti bambusových špízů špízů Original. Tyto jednorázové špízy vám skvěle poslouží při grilování kebabu, šašliku, srbského ražniči nebo špízů dle vlastního receptu, různých masových kuliček, na kousky nakrájené zeleniny a dalších jídel. Před použitím doporučujeme bambusové špízy namočit do vody, čímž se sníží riziko jejich vzplanutí. Špízy lze používat na všech kotlových, plynových i

  • Představujeme vám otáčecí špíz pro zbrusu nové elektrické grily Weber Pulse poháněný elektrickým motorkem. Špíz je ideální pro přípravu grilovaného kuřete a dalších větších kusů masa. Je kompatibilní se všemi elektrickými grily Weber Pulse.