Mezi hlavní přednosti grilu Weber patří především dokonalá kvalita. Stolní gril ovšem můžete používat i v kuchyni. Z hlediska typu poté může mít takový gril zahradní několik podob. Lidé od nás každý gril Weber dobře znají a většina i na nějakém doma griluje. Vyberte si z nabídky stojany na maso – Weber. Je opravdu z čeho vybírat. Zvolit správné zahradní grily samozřejmě nemusí být složité. Zahradní Grily Weber jsou nejprodávanější a nejznámější grily na celém evropském trhu. V naší nabídce se nachází velké množství kvalitních a léty prověřených grilů a příslušenství ke grilování. I proto jsou v dnešní době zahradní grily součástí snad každé zahrady a vlastí je každý, kdo takto připravené pokrmy miluje. Při koupi plynového zahradního grilu je třeba myslet na způsob připojení grilu k plynové láhvi. Pokud jste zastánci tradiční přípravy jídel, vsaďte na grily na dřevěné uhlí. Zahradní grily jsou nabízeny v různých rozměrech grilovacího roštu. Pro toho, kdo hledá něco méně obvyklého, nabízíme grily na dřevo Smoky Fun, grily, které hned tak někde neuvidíte. Opomenout nesmíme ani širokou škálu příslušenství Weber, bez kterého se to pravé barbecue nemůže obejít.

  • Další kousek z našeho doplňkového příslušenství si budou pochvalovat zejména ti, kteří si rádi pochutnávají na grilovaných kotletách a žebírkách. Právě těmto zákazníkům je určen stojan na kotlety a žebírka, který výrazně usnadňuje přípravu těchto báječných jídel. Stojan je vyroben z nerezové oceli a najednou na něm můžete grilovat až pět kotletek nebo žebírek. Stojan je určený pro grily na dřevěné uhlí o velikosti 57 centimetrů a plyn

  • Grilované kuře na všechny možné způsoby nejlépe připravíte s naším speciálním stojanem z nerezové oceli. Kuřátko do stojanu jednoduše posadíte a dáte grilovat. Kuře grilované ve stojanu se rovnoměrně opéká a vytváří se na něm tolik oblíbená křupavá kůrčička. Stojan na kuře je koncipovaný pro všechny grily na dřevěné uhlí o velikosti 57 centimetrů a také pro plynové grily z produktové řady Q 300/3000.