Další zahradní grily jsou vybaveny například užitečnou výbavou – piezoelektrickým zapalovačem. Samozřejmě pokud již dosluhuje, ideální je vybrat si nový z naší nabídky. Grilovat dnes můžete prakticky kdekoliv a kdykoliv. Jaké by měl mít vlastnosti? Využijte nabídky skladových zásob grilů Weber – žádné čekání – možný i osobní odběr nebo zaslání dobírkou přímo na Vaši adresu. Stojany bývají odnímatelné, v případě potřeby gril snadno přenesete a v klidu využijete i doma. Na zahradách či chalupách běžně používáme zahradní grily. Propadli kouzlu pomalého nepřímého grilování drůbeže, zvěřiny či žebírek? Pořiďte si kvalitního pomocníka v podobě špičkového grilu, který v sobě snoubí perfektní kvalitu, vynikající funkčnost a přívětivou cenu. Ne nadarmo patří americké grily Weber k celosvětově uznávané značce. Stolní gril ovšem můžete používat i v kuchyni. Připomenout samozřejmě musíme také širokou škálu sortimentu Weber, jenž nabízíme. Zahradní grily zkrátka neodmyslitelně patří k našim životům. Plynové grily šetří čas i peníze. Nabízejí okamžitý zdroj tepla. Navíc je jejich údržba velmi snadná. Samozřejmostí je trvalá skladová zásoba všech modelů grilů Weber a stálá výstavní expozice všech výrobních řad grilů. Připravíte na nich najednou opravdu velké množství jídla, grilovací plocha je většinou rozdělena na menší topné zóny s vlastní regulací. Na zahradě využijeme také stojanové elektrické grily. K jejich provozu nepotřebujete uhlí ani podpalovače.

  • Ochranný obal pro udírnu Napoleon Apollo AS200KObal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaniny, síťka v horní části obalu zabrání vlhkosti Stahovací šňůrka se zámkem pro zajištění obalu na griluPraktické očko pro snadné sejmutí obalu z udírnyObal chrání udírnu před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiRozměry transportního balení: 28,5 x 24 x 5,5 cmHmotnost transportního balení:

  • Ochranný obal pro udírnu Napoleon Apollo AS300KObal je vyroben z pevné a odolné PVC tkaniny, síťka v horní části obalu zabrání vlhkosti Stahovací šňůrka se zámkem pro zajištění obalu na griluPraktické očko pro snadné sejmutí obalu z udírnyObal chrání udírnu před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiRozměry transportního balení: 28,5 x 25 x 5,5 cmHmotnost transportního balení:

  • Nástavbový kruh pro udírnu Apollo 300 nabízí možnost rozšíření možností uzení či grilováníKaždý kruh má velká dvířka pro snadnou manipulaci s uzenými potravinamiUvnitř kruhu je rošt o průměru 50,8 cmUdící rošty lze jednoduše vyjmout a získáte tím vysoký prostor pro uzení vhodný pro uzení ryb či dlouhých kusů masa Nástavbové patro udírny má vlastní vstup pro instalaci teplotní sondyPetlice umožňují spojení jednotlivých částí grilu a zajistí jeho sta