Pořiďte si akční grily Weber a vybavte se na grilovací sezónu. Pokud si vyberete některý z akční grily Weber určitě nesáhnete vedle. Připravíte na nich najednou opravdu velké množství jídla, grilovací plocha je většinou rozdělena na menší topné zóny s vlastní regulací. Na zahradě využijeme také stojanové elektrické grily. K jejich provozu nepotřebujete uhlí ani podpalovače. Grilované pochoutky na nich snadno připravíte na balkoně nebo terase. Třeba při přípravě oběda nebo večeře, nebo může být zahradní gril prvkem vaší párty nebo oslavy, kdy připravíte lahodné pokrmy. Zahradní Grily Weber jsou nejprodávanější a nejznámější grily na celém evropském trhu. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber. Grily Weber se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších grilů na světě. Stačí vědět, jak moc bude využívaný, nebo kolik jídla budete jednorázově připravovat. Lidé od nás každý gril Weber dobře znají a většina i na nějakém doma griluje. Plynové grily šetří čas i peníze. Nabízejí okamžitý zdroj tepla. Navíc je jejich údržba velmi snadná. Propadli kouzlu pomalého nepřímého grilování drůbeže, zvěřiny či žebírek? Stolní gril ovšem můžete používat i v kuchyni. V naší nabídce se nachází velké množství kvalitních a léty prověřených grilů a příslušenství ke grilování. I proto jsou v dnešní době zahradní grily součástí snad každé zahrady a vlastí je každý, kdo takto připravené pokrmy miluje.

  • Je Váš partner či partnerka, rodiče děti nebo blízcí přátelé milovníci grilování? Rádi byste je obdarovali něčím praktickým, ale netušíte, jaký gril nebo doplňky ke grilu by se jim líbily nebo jim připadali při grilovaní nepostradatelné? Můžete si u nás zakoupit tento praktický dárek – poukaz na nákup zboží! Oni si pak už dárek vyberou sami. Dárkový poukaz můžou využít na nákup grilů či doplňků v naší kamenné prodejně grilů v Tachlovicích i na internetovém obchodě

  • Dárkový poukaz na nákup grilů či příslušenství ke grilům v hodnotě 1 000 korun můžete uplatnit v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích, ale také jej můžete použít při nakupování v našem e-shopu GrilyKrby.cz. Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od zakoupení.

  • Dárkový poukaz na nákup grilů, udíren či příslušenství  v hodnotě 1 500 korun můžete uplatnit v naší prodejně Weber World Vladeko v Tachlovicích, ale také jej můžete použít při nakupování v našem e-shopu GrilyKrby.cz. Dárkový poukaz je platný 6 měsíců od zakoupení.