V nabídce máme plynové grily, elektrické grily nebo grily na dřevěné uhlí. Každý z nabízených grilů je navržen pro snadné a zároveň praktické použití. Každý model je zároveň něčím unikátní. Připomenout samozřejmě musíme také širokou škálu sortimentu Weber, jenž nabízíme. Některé zahradní grily jsou vybavené i doplňkovým příslušenstvím jako jsou hořáky pro vaření či ohřátí brambor či omáček. Archiv Grily Weber jsou synonymem pro kvalitu, moderní design a pohodu při grilování. Stojany bývají odnímatelné, v případě potřeby gril snadno přenesete a v klidu využijete i doma. Stačí jen zvolit si ten správný gril. Který je ale ideální právě pro vás? Jste-li milovník grilovaných pokrmů a příjemného posezení, zahradní grily Weber jsou pro Vás tou nejlepší volbou! Pokud milujete grilování, musíte mít archiv. Pořiďte si kvalitního pomocníka v podobě špičkového grilu, který v sobě snoubí perfektní kvalitu, vynikající funkčnost a přívětivou cenu. Ne nadarmo patří americké grily Weber k celosvětově uznávané značce. Využijte nabídky skladových zásob grilů Weber – žádné čekání – možný i osobní odběr nebo zaslání dobírkou přímo na Vaši adresu. Pořiďte si archiv a vybavte se na grilovací sezónu. Pokud grilujete ve velkém, můžete využít také naší velice výhodné nabídky grilů s dvěma topeništi. Zahradní Grily Weber jsou nejprodávanější a nejznámější grily na celém evropském trhu.

  • Kompozitní propanové lahve jsou velmi lehké a dobře se tak přenáší. Oproti klasickým ocelovým lahvím jsou ty kompozitní až o 50 % lehčí, a to při zachování stejného objemu. Výhodou kompozitních propanových lahví také je, že nevybuchují ani v otevřeném ohni. Vlivem tepla totiž dochází k roztavení vnitřní vrstvy z PET a plyn postupně uniká vrstvou sklolaminátu. Na povrchu pak víceméně neškodně hoří. Kompozitní bomby jsou kompatibilní se všemi plynovými grily typu Spirit, Genesis a Summit.

  • Zaváděcí sada pro grily na dřevěné uhlí LotusSada obsahuje:Obal na grilDřevěné uhlí LotusGrill 1 kgGelový podpalovač LotusGrill

  • Speciální sada pro připojení grilu k plynové bomběRegulátor tlaku 30 mbar