Stolní gril ovšem můžete používat i v kuchyni. Stačí vědět, jak moc bude využívaný, nebo kolik jídla budete jednorázově připravovat. Na grilech Weber je grilování opravdová radost. Samozřejmě pokud již dosluhuje, ideální je vybrat si nový z naší nabídky. Grily weber. Vyberte si z nabídky grilovací nářadí. K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz. Americké Weber grills byly odborníky speciálně navrženy tak, aby podaly maximální výkon a mistři mohli předvést své nejlepší umění. Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. Právě pro milovníky grilování jsme připravili přehled grilovací nářadí. Připomenout samozřejmě musíme také širokou škálu sortimentu Weber, jenž nabízíme. Vše připravíte jednoduše a s chutí na grilech Weber. Grilujte jako profesionálové! Se současnou nabídkou grilů už však nemusíme být závislí na rozmarech počasí. Pro toho, kdo hledá něco méně obvyklého, nabízíme grily na dřevo Smoky Fun, grily, které hned tak někde neuvidíte. Ať už dáváte přednost grilům plynovým, elektrickým nebo těm na dřevěné uhlí, v nabídce grilů Weber si určitě vyberete.

  • Vidlička na obracení větších kusů masa. Kovová část je vyrobena z nerezové oceli, 44 centimetrů dlouhá rukojeť je ze dřeva.

  • Velká grilovací vidlička Premium Barbecue je 45 centimetrů dlouhá a k výrobě bylo použito nerezové oceli. Vidlička má ergonomickou rukojeť zakončenou malým očkem, kterým je provlíknuto malé poutko pro snadné zavěšení.

  • Obracečka Barbecue je dlouhá 47 centimetrů a k její výrobě bylo použito nerezové oceli. Uživatele potěší ergonomická rukojeť, líbivý design a praktické pouto, za které lze obracečku pověsit na věšák.

  • Klešte Premium Barbecue mají hlavici z nerezové oceli a ergonomickou rukojeť. Celková délka obracecího nástroje je 47 centimetrů. Na konci rukojeti je malé očko, za které lze kleště zavěsit na věšák.

  • Chcete se po grilování rychle a s co nejmenší námahou zbavit připečené mastnoty a dalších nečistot? Není nic snazšího než k odstranění špíny z grilovacího roštu použít speciální čisticí kartáč 2 v 1 od Campingaz. Kartáč má ergonomickou rukojeť, mosazné štětiny a je zakončen kovovou škrabkou. Kartáč se používá primárně na čištění ocelových nebo litinových roštů u všech typů plynových i kotlových grilů Campingaz.

  • Grilovací kartáč Triangl má hlavici s mosaznými štětinami a plastovou ergonomicky tvarovanou rukojeť, díky čemuž skvěle padne do ruky a dobře se s ní pracuje. Čisticí kartáč Triangl se používá k odstraňování připečené mastnoty a dalších nečistot z litinových, nebo ocelových roštů a tálů.

  • Sada základních grilovacích nástrojů, bez které se neobejde žádný gril, žádné grilování. Do sady nářadí patří kleští s aretací, vidlička a obracečka. Nástroje mají dřevěnou ergonomicky tvarovanou rukojeť, takže skvěle padnou do ruky a dobře se s nimi pracuje. Na konci dřevěné rukojeti je malé poutko pro snadné zavěšení na háček na grilu.

  • Grilovací špachtle Long Plancha Spatula se používá k čištění grilovací desky u grilů Campingaz Plancha. Kromě toho jí lze použít také k obracení masa a míchání dalších pokrmů. Díky svému úzkému a dlouhému tvaru je ideální i pro zvedání např. ryb či placek z grilovací plochy. Grilovací špachtle je vyrobená z nerezové oceli a má ergonomickou rukojeť, takže skvěle padne do ruky a dobře se s ní pracuje. Délka špachtle je 30 cm. Na konci rukojeti praktické poutko na zavěšení. 

  • Pinzeta je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceliPevné a pohodlné uchopeníPro snadnou manipulaci s drobnými kousky jídel na Vašem griluNa konci pinzety je vroubkování pro lepší uchycení grilovaných potravinDélka pinzety 30 cmMožno mýt v myčce