Pořiďte si keramické grily | Monolith | Grily Monolith a vybavte se na grilovací sezónu. Vůně poctivě připraveného masa, šťavnaté steaky, svěží zelenina a neodolatelné špízy. Ať už dáváte přednost grilům plynovým, elektrickým nebo těm na dřevěné uhlí, v nabídce grilů Weber si určitě vyberete. Dejte svému kulinářskému umění nový rozměr. A právě u nás můžete vybrat takový zahradní gril, který vás rozhodně nezklame. Ať už to může být třeba plynový gril, tak se může jednat i o grily na dřevěné uhlí, které tak doplňují již zmíněnou pestrou nabídku. Zvolit správné zahradní grily samozřejmě nemusí být složité. Další zahradní grily jsou vybaveny například užitečnou výbavou – piezoelektrickým zapalovačem. Propadli kouzlu pomalého nepřímého grilování drůbeže, zvěřiny či žebírek? Při koupi plynového zahradního grilu je třeba myslet na způsob připojení grilu k plynové láhvi. Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. Od jednoduchých, po profi řešení. Kromě nepřilnavého teflonu a litiny je k dispozici také keramická deska a deska z lávového kamene. Samozřejmě pokud již dosluhuje, ideální je vybrat si nový z naší nabídky. V nabídce máme plynové grily, elektrické grily nebo grily na dřevěné uhlí.

  • Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky zasazený do bytelného stojanuPo obou stranách grilu jsou praktické bambusové stolky využitelné k odkládání různých ingrediencí, grilovacího nářadí a dalších pomůcekMaximálně všestranný gril s širokým uživatelským rozhraním – umožňuje 4 metody grilování (přímé a nepřímé grilování, uzení a pečení)S Le Chefem se dá grilovat ve dvou úrovních (klasický rošt na běžné grilování a vyvýšený rošt na pečení a nepřímé grilování)

  • Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky podepřený bytelnými nožičkamiMaximálně všestranný gril s širokým uživatelským rozhraním – umožňuje 4 metody grilování (přímé a nepřímé grilování, uzení a pečení)S Le Chefem se dá grilovat ve dvou úrovních (klasický rošt na běžné grilování a vyvýšený rošt na pečení a nepřímé grilování)Ke grilu patří také keramická deska, která se používá jako tepelná clona při nepřímém grilování a umisťuje se pod topeništěDo zákla