Litinové nádobí a rošty prostě musíte mít. Grily Weber jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro protřelé kuchaře. K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz. Pokud si vyberete některý z litinové nádobí a rošty určitě nesáhnete vedle. Dejte svému kulinářskému umění nový rozměr. Najdete zde tedy mnoho druhů grilů Weber na dřevěné uhlí, plynové grily Weber a elektrické grily Weber. Již po řadu let společnost Weber udává směr ve světě grilování, zavádí nové trendy a neustálé inovace. Baví Vás grilování ? Litinové nádobí a rošty využijete, pokud to myslíte s grilováním vážně. Litinové nádobí a rošty Pořiďte si kvalitního pomocníka v podobě špičkového grilu, který v sobě snoubí perfektní kvalitu, vynikající funkčnost a přívětivou cenu. Ne nadarmo patří americké grily Weber k celosvětově uznávané značce. Využijte nabídky skladových zásob grilů Weber – žádné čekání – možný i osobní odběr nebo zaslání dobírkou přímo na Vaši adresu. Všechny Zahradní Grily Weber a jejich příslušenství si také můžete prohlédnout a odzkoušet v našem centru. Ať už to může být třeba plynový gril, tak se může jednat i o grily na dřevěné uhlí, které tak doplňují již zmíněnou pestrou nabídku. Samozřejmostí je trvalá skladová zásoba všech modelů grilů Weber a stálá výstavní expozice všech výrobních řad grilů.

  • Velký trojmo niklovaný tepelný rošt slouží nejčastěji k pečení masa na kotlových a plynových grilech Weber. Obvykle se používá v kombinaci s tepelným štítem. Rošt byl vyrobený speciálně pro grily Weber z produktové řady Q 200/2000 a z kolekce grilů Weber Q 300/3000.

  • Pekáč Napoleon je vyroben z keramiky odolné proti poškrábání pro použití v zahradním grilu i doma v kuchyniVhodný pro přípravu dušeného masa, gulášů, omáček i polévek Poklice udržuje teplotu v pekáčku během přípravy jídlaPekáček má praktické uši pro snadný úchop a manipulaciRozměr 42 x 23 x 7 cmLze mýt v myčce na nádobí