Patříte mezi ty, kteří nedají dopustit na hovězí maso a po steacích se můžou vyloženě utlouct? Stojany bývají odnímatelné, v případě potřeby gril snadno přenesete a v klidu využijete i doma. Připomenout samozřejmě musíme také širokou škálu sortimentu Weber, jenž nabízíme. Podívejte se na nabídku podpalování a topení | Plynové lahve a kartuše a vyberte si. Již po řadu let společnost Weber udává směr ve světě grilování, zavádí nové trendy a neustálé inovace. Mezi nejoblíbenější Zahradní grily patří grily na dřevěné uhlí, plynové grily a pro domácí použití elektrické grily. Opomenout nesmíme ani širokou škálu příslušenství Weber, bez kterého se to pravé barbecue nemůže obejít. Díky nepřilnavé ploše pro grilování a přípravě jídla bez přidaných tuků je grilování hotovým zázrakem. Pokud grilujete ve velkém, můžete využít také naší velice výhodné nabídky grilů s dvěma topeništi. Už se také těšíte, až bude konečně to správné počasí na rodinnou grilovačku, na kterou můžete pozvat i svoje přátelé? Pokud milujete grilování, musíte mít podpalování a topení | Plynové lahve a kartuše. Stolní gril ovšem můžete používat i v kuchyni. Vůně poctivě připraveného masa, šťavnaté steaky, svěží zelenina a neodolatelné špízy. V naší nabídce se nachází velké množství kvalitních a léty prověřených grilů a příslušenství ke grilování. K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz.

  • Plněno čistým propanemKompozitní propanové lahve jsou velmi lehké a dobře se tak přenáší. Oproti klasickým ocelovým lahvím jsou ty kompozitní až o 50 % lehčí, a to při zachování stejného objemu. Výhodou kompozitních propanových lahví také je, že nevybuchují ani v otevřeném ohni. Vlivem tepla totiž dochází k roztavení vnitřní vrstvy z PET a plyn postupně uniká vrstvou sklolaminátu. Na povrchu pak víceméně neškodně hoří. Kompozitní bomby jsou kompatibilní se všemi plynovými grily typu Spirit, G

  • Tato jednorázová propanbutanová kartuše se šroubovacím mechanismem se používá pro plynový gril Napoleon TQ285-BK a plynový gril Napoleon TQ285X-BK. Díky své velikosti se jednorázová propanbutanová kartuše skvěle hodí pro pikniky v přírodě nebo rodinné výlety.