Příslušenství Campingaz Zahradní grily můžete používat na cestách do zahraničí, na verandách nebo můžete grilovat na odlehlých místech na výletech. Vybírat můžete ze široké nabídky příslušenství Campingaz. Stačí jen zvolit si ten správný gril. Který je ale ideální právě pro vás? Příslušenství Campingaz je ideální volbou pro všechny, kteří mají rádi grilování. Na zahradách či chalupách běžně používáme zahradní grily. Nabízené grily na uhlí i grily na plyn jsou zhotoveny z kvalitních materiálů a mají robustní konstrukci. Gril, ať už stolní nebo zahradní, je především v letních měsících nedílnou součástí každého večírku nebo zahradní oslavy. Již po řadu let společnost Weber udává směr ve světě grilování, zavádí nové trendy a neustálé inovace. Přehled všech příslušenství Campingaz najdete níže. Pokud zakoupíte gril Weber v našem obchodě, jako autorizovaný partner nabízíme záruku až 25 let. Každý z nabízených grilů je navržen pro snadné a zároveň praktické použití. Každý model je zároveň něčím unikátní. Všechny Zahradní Grily Weber a jejich příslušenství si také můžete prohlédnout a odzkoušet v našem centru. Pro zahradní použití jsou určeny velké plynové grily. Elektrické grily jsou ideální alternativou, pokud nevlastníte zahradu.

 • Lávové kameny pro grilovací plochu o velikosti 1 500 cm2. Lávové kameny se hodí pro prudké opékání a díky poréznímu povrchu mají zároveň absorpční funkci a zachytávají vypečený tuk a grilovací šťávy.

 • Keramické brikety určené pro grilování na ploše o velikosti 2 000 cm2. Keramické brikety se v mnohém podobají lávovým kamenů. Také ony akumulují teplo z hořáků a předávají jej grilovanému pokrmu. Kromě toho keramické brikety Campingaz zachytávají vypečený tuk a grilovací šťávy. Jsou dobré i pro nepřímé grilování.

 • Čistící sprej pro grily Campingaz. V kombinaci s mechanickými čisticími prostředky spolehlivě odstraní veškerou špínu, která si při grilování na kotli nebo na roštu vytvořila.

 • Litinový tál o velikosti 5,1 x 33,3 x 34, 9 centimetrů je ideálním doplňkem pro grily Campingaz typu 1 Series Compact a 2 Series Compact. Litinový tál se hodí k přípravě sázených vajec, sladkých nebo slaných palačinek a lívanců.

 • Sada, s jejíž pomocí se připojují vybrané grily Campingaz k propanbutanové lahvi. Připojovací set se skládá z regulátoru, osmdesáticentimetrové hadičky a dvou sponek.

 • Kámen na pizzu o průměru 29 centimetrů není třeba sáhodlouze představovat. Jedná se o doplňkový komponent pro grily s Culinary Modular systémem a slouží k přípravě jednoho z nejklasičtějších jídel z apeninského poloostrova. Lahodný slaný koláč, který se ve světe proslavil pod názvem pizza, uděláte velmi jednoduše. Těsto s ingrediencemi položíte na keramický kámen a ten položíte na grilovací rošt Culinary Modular místo vyjímatelné části. Součástí balení je i nerezová kráječ na pizzu. Kámen na pizzu je k

 • Stojan na kuře je báječnou pomůckou pro grilování kuřat, ale i menších kachen a hus. Stojan má dutou část, do které se může nalít voda, pivo, víno nebo směs oleje a koření, díky čemuž bude mít grilované kuře jemnější maso a výraznější chuť.

 • Paella je tradiční jídlo pocházející ze španělského města Valencie. Podobá se rizotu nebo pilafu a nyní si díky speciální široké paella pánvi z kolekce Culinary Modular můžete dopřát tuto dobrotu i na vašem zahradním grilu Campingaz. Pánev je vyrobena z kartonované oceli s nepřilnavým povrchem. Pánev se tak dá využít k více účelům. Kromě přípravy oblíbené valencijské speciality se může na paella pánvi vařit například italské rizoto, rýžový nákyp a celá řada dalších jídel. Pa

 • Důležitá součástka pro připojení propanbutanové lahve k plynovému grilu Campingaz. Pro připojení grilu k PB lahvi budete kromě odtlačného ventilu potřebovat také sadu pro připojení spotřebičů k PB lahvi, kterou rovněž najdete na stránkách našeho internetového obchodu.

 • Kompozitní propanové lahve jsou velmi lehké a dobře se tak přenáší. Oproti klasickým ocelovým lahvím jsou ty kompozitní až o 50 % lehčí, a to při zachování stejného objemu. Výhodou kompozitních propanových lahví také je, že nevybuchují ani v otevřeném ohni. Vlivem tepla totiž dochází k roztavení vnitřní vrstvy z PET a plyn postupně uniká vrstvou sklolaminátu. Na povrchu pak víceméně neškodně hoří.

 • Sada pro rožnění na plynových grilech Campingaz z produktových řad:3 Series a 4 Series Select, Premium a Onyx3 Series a 4 Series Classic a WoodyMaster 3 Series a 4 Series2 Series a 3 Series RBSRožnící jehlu s elektromotorem není možné použít v grilech 2 Series Classic, Adelaide a 4 Series RBSMasivní špíz z oceli s nikl-chromovým povlakem rozšíří možnosti úpravy jídel na grilech Campingaz o rožněníSkládá se z nerezového

 • Malá plynová kartuše CV 300 Plus se používá k napájení menších plynových grilů Campingaz:Campingaz Attitude 2go CVCampingaz Party Grill 400Campingaz Party Grill 200Campin