Stačí jen zvolit si ten správný gril. Který je ale ideální právě pro vás? K dispozici je Vám proškolený personál, který je připraven odpovědět na jakýkoli dotaz. Už se také těšíte, až bude konečně to správné počasí na rodinnou grilovačku, na kterou můžete pozvat i svoje přátelé? Elektrické grily jsou ideální alternativou, pokud nevlastníte zahradu. Grily tak nemusíte rozpalovat pouze při zahradních oslavách a setkáních, nebojte se ugrilovat chutný steak i v pohodlí vaší kuchyně. Grilované pochoutky na nich snadno připravíte na balkoně nebo terase. Zahradní grily a krby se staly naprosto běžným doplňkem každé pořádné party, rodinné oslavy nebo obyčejného domácího grilování. Také jste propadli chuti šťavnatého steaku, upečeného zprudka na do běla rozžhaveném dřevěném uhlí ? V nabídce máme plynové grily, elektrické grily nebo grily na dřevěné uhlí. Vůně poctivě připraveného masa, šťavnaté steaky, svěží zelenina a neodolatelné špízy. V naší nabídce naleznete ikonu mezi zahradními grily – grily Weber, které se vyznačují zpracováním, výkonem i jednoduchostí obsluhy. Všechny Zahradní Grily Weber a jejich příslušenství si také můžete prohlédnout a odzkoušet v našem centru. Ideální na zahradní párty. Samozřejmě pokud již dosluhuje, ideální je vybrat si nový z naší nabídky. Připravíte na nich najednou opravdu velké množství jídla, grilovací plocha je většinou rozdělena na menší topné zóny s vlastní regulací. Na zahradě využijeme také stojanové elektrické grily. K jejich provozu nepotřebujete uhlí ani podpalovače. Pokud milujete grilování, musíte mít příslušenství ke grilu | Weber GBS.

  • Litinový muffinovač z kolekce grilovacího příslušenství Gourmet BBQ System od společnosti Weber představuje nejkratší a nejsnazší cestu k lahodným, domácím muffinům. Tento původně anglický moučník se i přes konkurenci tuzemského sladkého pečiva usadil v české kuchyni, a stal se nesmírně populárním. Existuje celá řada zajímavých receptur a způsobů, jak muffiny připravovat a je jen na vás, pro kterou recepturu se rozhodne. V litinové formě můžete péct až sedm muffinů naráz.

  • Zatoužili jste někdy po tom vařit si letní snídani na grilu pod širým nebem? A máte rádi sladké vafle nebo zapečené tousty? Pak bude další komponent z kolekce unikátního Weber GBS příslušenství pro grily Weber přesně tím pravým pro vás. Litinový vaflovač je rozdělný mřížkou na čtyři části, takže najednou můžete udělat čtyři vafle nebo čtyři sendviče.