Krabičková dieta DietFreshMenu

Chcete žít zdravěji, jíst lépe a hlavně u toho hubnout? Zaujala Vás naše krabičková dieta? DietFreshMenu je Vašim ideálním řešením za dostupnou cenu. Potřebujete-li zredukovat váhu pro nějakou událost nebo máte dlouhodobý cíl zhubnout, tak hubnutí s DietFreshMenu je bezstresové, flexibilní a zároveň jde o velmi chutný způsob stravování.

Pro dosažení úspěchu je samozřejmě nutná spolupráce obou stran. Hubnutí je pro firmu DietFreshMenu specialita. Ať tedy potřebujete zredukovat váhu pro danou příležitost nebo je Váš dlouhodobý cíl zhubnout, tak krabičková dieta nabízí programy, které nabízí bezstresový, flexibilní a především chutný způsob stravování. Denní příjem kalorií je konzultován společně s Vámi, zvolená krabičková dieta je dodána na dohodnuté místo, a jak domů, tak třeba i do zaměstnání. Krabičková dieta Brno tedy není žádný problém. Doručovat lze i do Ostravy, Olomouce, Zlína nebo Přerova. Více informací k rozvozu krabičkové diety se dozvíte na stránkách společnosti.

Krabičková dieta DietFreshMenu není pouze způsobem, jak snížit nadváhu, ale také jak udržet zdravý životní styl. Hlavní filozofií DietFreshMenu je příprava jídel z čerstvých ingrediencí.

Restaurace a ubytování na Valašsku U Johana

Výhodou penzionu U Johana je denně otevřená restaurace s kvalitní kuchyní a nabídkou čerstvých surovin. Parkování pro hosty hned vedle penzionu Zlín. Rodiče s dětmi si zamilují nádhernou scenérii jako na dlani s dětským konceptem v podobě hřiště a skluzavky. Vyhlášená restaurace, kde je možné vybírat z bohatého stolování v podobě několika chodů s možností vlastního výběru. Profesionální kuchaři Vám na stůl naservírují ty nejlepší pokrmy z nejčerstvějších surovin.

Ubytování Zlín nabízí Vám poctivě vybavené pokoje s nádechem komfortu dnešní doby, stylizované ve dřevě s příjemnou domácí atmosférou – ideální pro vaše hosty – obchodní partnery, návštěvy domácí i zahraniční, přátele nebo rodinu. Výhodou je denně otevřená restaurace s kvalitní kuchyní a nabídkou čerstvých surovin. Parkování pro hosty hned vedle penzionu. Rodiče s dětmi si zamilují nádhernou scenérii jako na dlani s dětským konceptem v podobě hřiště a skluzavky. V areálu je dostatek míst k parkování, ale člověk k nám jistě trefí i pěšky nebo trolejbusem. Ubytování Zlín nabízí v objektu pokrytí WI-FI signálem s bezplatným přístupem k internetu.

Párty stan na grilování a nejrůznější akce

Rychle rozkládací nůžkové stany dodává společnost VYRASTA team, s.r.o., která již více jak 20 let působí na trhu. Jedná se tudíž o firmu s tradicí specializující se na poli reklamy, což je koordinováno zkušeným týmem zaměstnanců. Jedním z produktů firmy jsou nůžkové stany. Stany se hodí na nejrůznější příležitosti a akce, jako je grilování a nejrůznější párty. Jsou oblíbené u měst i pivovarů, tam, kde s konstrukcí manipuluje více lidí. Dále jsou využívané jako servisní a cateringové stany. Samozřejmě lze všechny stany doplnit reklamním potiskem, se kterým se stane vysoce užitným výrobkem.

V širokém sortimentu si lze vybrat také samozřejmě náhradní díly na stany a další typy prodejních stánků, vlajky s reklamními poutači, stoly a doplňky ke stanům, závěsy do dílen, hal a svařoven, plachtoviny na metráž, celty, nehořlavé tkaniny, potahy na auta a motorky nebo další výrobky na zakázku. Firma nabízí služby, jako jsou zakázková výroba a zpracování technických tkanin, výroba a zpracování dalších technických materiálů, aplikace kování a dalších plachtových systémů, thermosublimační tisk a zpracování potištěných tkanin nebo zpracování kovů.

Pivovar Vraník

Hledáte-li příjemné ubytování Zlín nedaleko Zlína tak, abyste si mohli do syta vychutnat své volné chvíle a krásy přírody a zároveň se rádi najíte a napijete dobrého piva? Ubytování Zlín v penzionu Vraník nabízí 35 plně zrekonstruovaných lůžek v 8 pokojích a 3 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, sociálním zařízením, LCD televizí, lednicí a internetovým připojením WIFI. Penzion Zlín disponuje i pokoji v podkroví jsou vybaveny klimatizací a pro hosty je k dispozici uzavřené hlídané parkoviště. Pivovar Vraník je také hojně vyhledávaným svatebních oslav. Pro děti je připraveno hřiště průlezkami. Ubytování Zlín nabízí nespočet možností pro výlety v okolí, jakými jsou Vizovice, Valašsko, Zoo Lešná, dostihové závodiště Slušovice, Beskydy a další.

Domácí Vraník

Domácí pivo v pivovaru Vraník na Valašsku se vaří na 2 rmuty v klasické dvou nádobě měděné varně s objemem 6 hl. Pivo kvasí dvoufázově v otevřené spilce 7 dní a potom dozrává v ležáckém sklepě při teplotě 1°C 30 až 60 dnů. Vaří se jak klasické piva, tak speciály.

 

Chcete si vyřezat svou vlastní sochu? Poradíme vám, jak na to.

Někdy máme prostě kreativní náladu a potřebujeme něco tvořit. Je také známo, že při práci rukama mysl odpočívá. Jak tedy vyřezat dřevěnou sochu? Zkusíme třeba želvu. Z dřevěné klády musíte odstranit veškeré přebytečné dřevo.

Výroba nábytku na zakázku mě živí už víc jak 10 let. Rád pracuji na vybavení domů, bytů i kanceláří a vidím, jak se pomocí nábytku mění charakter místnosti. Ještě raději ale popouštím uzdu své fantazii a vyřezávám dřevěné sochy motorovou pilou. Většina soch vzniká na zakázku a každá z nich je naprostý originál. Tak, jak je jiný každý druh dřeva, tak je jiná i momentální inspirace, která vede ruku řezbáře, intuitivně k představovanému výsledku.

Jak vyřezat dřevěnou sochu

Želva je víceúčelová krásná zahradní dekorace a děti si rádi hrají na jejím hřbetě. Kládu z jehličnanu, například ze smrku, předem zbavenou kůry dočistěte a načrtněte si první obrysy želvy z boku i z čela klády. Vyřežte hrubé obrysy, dokud je ještě želva spojená s kládou. Socha vám nebude nikam padat ani ujíždět.

Pak je třeba sochu kvůli manipulaci od původní klády oddělit. Rozdělanou sochu musíte mít stále upnutou z důvodu bezpečnosti, a velmi přesně řezat. Použijte spolehlivou truhlářskou svěrku k jinému stabilnímu předmětu. Lehce přejíždějte řetězem motorové pily po kmeni, dořežte a dohlaďte povrch do požadovaných tvarů.

Pak si dokreslete detaily jako oči, pusu i její úsměv. Na drobné detaily už je jen jeden pokus. Motorová pila je hrubý nástroj. Jeden nevhodný řez nám může celé snažení a dřevěnou sochu zcela zničit. Skrze jemné dokončovací práce doladíte výraz tváře sochy. Vaše želva může být zamračená, smutná, roztomilá, veselá i rozpustilá.

Dokončovací práce dřevěné sochy

Pro dokončení zahradní sochy​ je třeba dodělat vhodnou povrchovou úpravu. Důležité je zabezpečení dřeva zejména proti plísním a broukům. Dřevěné sochy umístěte vždy tak, aby nedocházelo ke vzlínání půdní vlhkosti do jejího těla. Zvolte ideálně umístění na kovové hřeby.

Hotová socha nám zanechá spoustu ořezků. Při výrobě jedné takové želvy o velikosti 50 cm vám vzniknou 2 – 3 bedny od banánů odřezků a 2 bedny pilin a hoblin. V našem rodinném domě stačí vyřezat 60 až 80 dřevěných soch a získáme topení na celou zimu. Udělejte si tedy svou vlastní dřevěnou sochu, a když se to hned na poprvé nezdaří, udělejte si krásný večer u krbu. Dřeva bude jistě dost.

Milujete oslavy venku, zkuste párty stany

Je mnoho příležitostí, kdy můžete pořádat oslavy venku. Ať už je to oslava narozenin, firemní večírek, úspěšně složená zkouška, výročí svatby nebo třeba získání nového zaměstnání, párty stany jsou dobrou volbou. Příležitostí pro pořádání velkolepých oslav je víc než dost. Před možností nepříznivého počasí, které vám nikdo nezaručí, vás zahradní stany skvěle ochrání. Pokud nechcete slavit v okolních restauracích, kde už to dobře znáte a k sobě do malého domu všechny své přátele prostě nedostanete, z důvodů kapacity můžete pozvat přátele na venkovní oslavu. Nepřízeň počasí vás nezaskočí a párty stany zvládnete i velmi rychle postavit.

Party stan místo hotelu

No, možná je to trochu nadnesené. Párty stany ale rozhodně nejsou takové stany, na které si pamatujeme z vašich dětských táborů a vodáckých výprav. Dnes jde o luxusními přístřešky, které mají s tradičním stanem společné pouze textilové opláštění. Navíc jejich lakovaná polyesterová textilie s vrstvou PVC je zárukou pro vysoký komfort a bezpečí právě za nepříznivého počasí. Ochrání vás před deštěm, větrem i sluncem. Párty stany si můžete velmi luxusně doplnit pevnou podlahou, zahradním nábytkem, osvětlením nebo také vytápěním. Budete se cítit jako v orientálním hotelu nebo na párty u moře.

Párty stany v teple i zimě

Stanovat nemusíte pouze v teplé sezóně na jaře a v létě, ani pouze na rovné zpevněné ploše. Párty stany lze instalovat na pevné dřevěné podlahy. Můžete tak vyrovnat případné nerovnosti terénu a zpevnit tak podloží. Před nepřízní chladného počasí vás naprosto dokonale ochrání zmíněný polyesterový plášť a v případě potřeby vytápění můžete párty stany vybavit plynovými nebo naftovými agregáty. Jsou účinné a zároveň bezpečné. Dvě různé konstrukce nabízí možnost volby. První možností jsou nůžkové stany s možností rychlé stavby i s rychlým složením. Můžete zvolit i klasické párty stany se složitější v přípravou stavby konstrukce.

Něžné i výrazné barvy použité na zahradním nábytku

Jaro a léto je plné barev. Pokud se rádi oddáváte lenošení na zahradě a chcete dát vašemu zahradnímu nábytku zbrusu nový kabát v podobě polsterů, anebo si zakoupit nový zahradní nábytek, pomoci vám může i psychologie barev. Jemná růžová barva je barvou něhy a lehké volnosti. Působí velmi elegantně až slavnostně, na někoho možná až příliš sentimentálně. Tato barva se hodí do romantických zákoutí zahrad a mnohých zámeckých parků ověnčených záplavou růžových květů. Jde i o obvyklou barvu stěn v mnoha cukrárnách. Ona totiž růžová barva vyvolává velkou chuť na sladkosti. Zvolíte-li naopak oranžovou barvu, ta je barvou slunce, příjemného tepla, velké radosti a toužebného očekávání. Žlutou barvu volíme, protože je veselá a velmi otevřená. Má povzbuzující a uvolňující účinky a zlepšuje nám náladu. Žlutá i oranžová barva je ale přímo magnetem pro nepříjemně bodavý hmyz, což pak může být na zahradě značně nepříjemným problémem.

Zemité barvy oproti hřejivým

Zajímavou volbou je barva hnědá, která je barvou dřeva, a v našich zahradách se s ní často setkáváme. Evokuje nám střízlivost myšlení, pořádek tkvící v řádu, letitou tradici a bezpečnou jistotu domova. Šedá barva je takovou nenápadnou doplňující barvou, ale i ta v závislosti na svém odstínu může působit opravdu vznešeně. Naopak při nevhodné kombinaci působí nudně. Je třeba ji vhodně zkombinovat s jinými mnohem veselejšími barvami. Čistá a neutrální bílá je spojena s nevinností, ale je na ní vidět každé smítko a nečistota. Je dost náročná na údržbu. Černá barva je praktická, elegantní, když je jí příliš, vyvolává v nás smutek, ponurou náladu a pocit značné těžkosti. Je třeba ji jako šedou kombinovat se světlejšími barvami na zahradní nábytek.

Správný výběr barev

Dejte si při výběru správných barev opravdu na čas a snažte se to neuspěchat. Zahradní nábytek je dobrou investicí do vašeho komfortu i na několik let, právě proto s jeho nákupem nikam nespěchejte. Klidně si vezměte na pomoc vzorník barev a v klidu svého domova vybírejte a kombinujte. Laďte s fasádami domů a kvetoucími keři kolem. Vybírejte barvy, které máte rádi, a které lahodí vašemu oku. Zkuste, jak budou jednotlivé barvy a jejich odstíny pasovat k přirozeným barvám vaší oblíbené zahrady. V klidu přemýšlejte o tom, jak jednotlivé barvy vypadají a jak je vnímáte v ranním i večerním světle. Berte výběr barev pro vaši zahradu jako relaxaci a udělejte si vlastní oázu klidu. Zařizování vaší zahrady a venkovní terasy může být prostě příjemnou zábavou i relaxací, tak si to náležitě užijte. Cíl je totiž cesta. Mnohem více informací se dozvíte na blogu, neváhejte tedy vstoupit.

Venkovní grily a výhody lávových kamenů

Grilování na lávových kamenech je opravdu velmi šetrné a to obzvláště k vašemu zdraví. Je srovnatelné s přímým grilováním na plynovém či elektrickém grilu. Nedochází při něm k vytváření karcinogenních sloučenin, což je velké plus. Lávové kameny jsou opravdu speciální zejména kvůli svému poréznímu povrchu. Tej jim tak umožňuje nasakovat tuk z opékaného masa, který se nepřepaluje, nevzniká kouř a žádné zplodiny. Lávové kameny nejsou přímým zdrojem tepla, a proto se vždy musí nechat nahřát. Slouží k tomu buď hořáky plynového grilu, nebo se nahřívají pomocí dřeva či za pomocí elektrických spirál. Správnou teplotu bude mít asi po 20 minutách zahřívání. Tyto venkovní grily vám dopřejí požitek z mimořádné chuti masa, které si na lávovém grilu zachovává svou chutnou šťavnatost a křehkost. Při grilování nevzniká žádný kouř ani odpad.

Údržba grilu a lávových kamenů

Po každém grilování či pečení seškrábněte nejprve veškeré nečistoty speciální škrabkou a následně rozpalte kameny na úplné maximum. Při této teplotě je udržujte alespoň po dobu pěti minut. Tímto způsobem z nich vypálíte veškeré nečistoty i mastnotu a můžete je znovu dál bez jakýchkoliv potíží používat. Touto péčí jim zajistíte i mnohem delší životnost. Lávové kameny, které používáte opravdu často, mohou zaznamenat opotřebování při jejich opakovaném zchlazování a zahřívání na maximální teploty. Následkem je pak postupný rozpad a proto se doporučuje lávové kameny, které mají tyto zahradní grily průběžně měnit.

Zahradní grily a fenomén grilování

Je pro vás grilování opravdová vášeň, milujete své vlastnoručně udělané výtečné jídlo a užíváte si jej plnými doušky? Tak to musíte vyzkoušet cestovní přenosné mini grily. V dnešní době se například pořádají i různé soutěže v grilování. Ty zažívají velký celosvětový úspěch. Například v Evropě se koná Grillstock a tato soutěž se stala jasným fenoménem posledních pěti let. Pokud na takovouto soutěž vyrazíte, uvidíme stoupající obláčky kouře, jakmile se přibližujete. Čím jste blíže, tím více cítíte vůně a toužíte ochutnat. Energie uvnitř by se pak dala pomalu krájet a opojné aroma grilování, které je plné podmanivých chutí si získá vaši pozornost. Dochází k zapojení všech vašich smyslů a chuťové pohárky si přijdou na své.